2737
2734
عنوان

من خیلی بدبختم

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 49 پست
واااا بنظرت این مرد ارزشه زندگی کردن داشت...تو میرفتی کار میکردی خرجشو میدادی...واقعا مسخره هست...مگ ...

هیچی ولی خو نمیدونم چرا اینقد نادونم این احساسات لعنتیم باعث بدبختیم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااااااااا برگردي ك چي بشه فكر كردي عوض شده رفته سركار، خودتو جمع و جور كن بلند شو زندگيتو بساز تازه اول جونيته بابا ، تو فضاي جديد ك بري با ادماي جديد آشنا بشي  حال و هوات عوض ميشه كمتر بهش فكر ميكني راحت تر فراموشش ميكني

ب بدبختی و کلی کلنجار با خودم تونسم دیگ ب ته خط رسیدم ولی پشیمونم ک کردم 

وای  دختر پشیمون چی تو؟! دوس داری کتک بخوری   ببخشید بری   کار کنی  اون حمال بخوره؟!   فوحشم بشنوی. برا چی این مرد پشیمونی. روزای سختم میگذره  خاستگارم برات میاد بهتر از اون   ازدواجم میکنی. اللن احساساتی تصمیم نگیر ک ی بچه رد هم  این وسط بدبخت میکنی. پاشو دستتو بزن ب زانوت   کار کن زندگی مجردی  عشق کن  تا ی مورد خوب  برات  پیش بیاد. از فکر اونم کامل در بیا ک  تهش بدبختیه 

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
2728
2740

زن عاقل مثل‌ تو کم‌هست ، که‌ بتونه خودش رو از زندگی غلط نجات بده

یه بار‌ حرفاتو‌ بخونی عقلت‌ تشخیص میده نباید به این آدم برگردی

چرا کار کنی زندگی اونو بچرخونی؟ کار کن‌زندگی خودتو بکن

برو دنبال چیزایی که‌ دوس داری

دنبال یادگیری و فعالیت های جدید باش

هیچ سنی نداری

میتونی درس‌ بخونی دانشگاه بری

دختر قوی ای مثل تو حتممما شرایط ازدواج خوب براش پیدا میشه

از فکر اون آدم بیا بیرون

چون جز اون مردی تو زندگیت نبوده، نمی‌فهمی چقد به درد نخوره! فقط نیازمند عشق و حضور مردانه ای

یه کم تحمل کن و خودت رو با زندگی مشغول کن تا این دوران بگذره

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
زن عاقل مثل‌ تو کم‌هست ، که‌ بتونه خودش رو از زندگی غلط نجات بده یه بار‌ حرفاتو‌ بخونی عقلت‌ تشخیص ...

همه خیلی تحقیر میکنن میگن زندگیت خراب کردی فلان کردی بسان کردی واقعا نمیدونم چیکار کنم قبل اینکه طلاقم ثبت بشه کلی ذوق و شوق داشتم شادترین بودم ب خاطر این شادیم گفتم از مهریم می‌گذرم در صورتی ک حقم بود با اون همه کتک و تلاش برای زندگیم

ولی بعدش شدم یه آدم دیگ افسرده داغون دپرس کل خاطره های بد از یادم رف فقط خاطره های خوب جلو رومه خیلی احمق شدم حالمو درک نمیکنم ک چرا اینجوریم فک میکنم بی ارزش ترین آدم دنیام 

اره والا بهترین کارو کردی که طلاق گرفتی مگه توحیوانی که تورو کتک میزده؟  توروخدا حرمت زنانگی ...

خدا از سر همچین مردایی نگذره ک زندگی یه دخترو خراب میکنن هزار تا وعده وعید میدن آخرشم میزارن راحت میرن وقتی می‌فهمن کاری کردن طرف مهرش بخشیده یه حالی از زن بیچاره نمیپرسن در صورتی ک اون زن شده افسرده ترین خدا ایشالا جوابشون بده

ب بدبختی و کلی کلنجار با خودم تونسم دیگ ب ته خط رسیدم ولی پشیمونم ک کردم 

ببین عزیزم اولا کار درست رو کردی..دوما پروسه فراموش کردن مردا و زنا متفاوته خانما اولش اگه بخوان عشق سابقشون رو فراموش کنن اولش خییییلی بیتابی میکنن بی قرارن افسرده ان...اما مردا اصلا اولش متوجه چیزی که از دست دادن نیستن و فکر میکنن آزاد شدن وخلاصه خیلی خوشحالن اما با گذر زمان تو حالت خیلی بهتر میشه و اون حالش بد و بدتر میشه .. و یه چیز خیلی مهم اینه که...اگه میخوای یکی رو فراموش کنی باااید یکی دیگه رو جاش بیاری

همه خیلی تحقیر میکنن میگن زندگیت خراب کردی فلان کردی بسان کردی واقعا نمیدونم چیکار کنم قبل اینکه طلا ...

مگه اونا به جای تو‌ کتک خوردن و تحقیر شدن که الان سرکوفتت میزنن؟

در برابر کسایی که فقط دهنشون رو باز می کنن یه گوشت در باشه اون یکی دروازه

افسردگیت کاملا طبیعیه

اما تا کی؟

باید دست‌خودتو‌ بگیری بلند شی آروم از افسردگی فاصله بگیری

تو قهرمان زندگی خودتی تا اینجاش‌ تونستی‌ بهترین‌ تصمیم ها رو بگیری‌ از اینجا به بعد هم میتونی

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
زن عاقل مثل‌ تو کم‌هست ، که‌ بتونه خودش رو از زندگی غلط نجات بده یه بار‌ حرفاتو‌ بخونی عقلت‌ تشخیص ...

میدونی من نیازمند حضور مردانگی نیسم یکی هس همه جوره عاشقمه بهمم ثابت شده ولی من نمیبینمش همه کاری هم برام میکنه میدونی هیچکی برام اون نمیشه نمیدونم چی از یه آدم بیشرف دیدم ک اینجوریم 

من هیچکیو نمیبینم حاضر نیسم با هیچ مردی باشم از همه بدم میاد جز اون نامرد 

2706