2737
2734
عنوان

هفته چند برم سونو؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 35 پست
آره خیلی پرت بود بنده خدا! نتیجه آزمایش ان تی رو هم با اینکه دستش بود اصلا نگاه نکرد. دفترچمو که داد ...

کار خوبی میکنی برو یه دکتر بهتر

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
جفتو یادم نیس  اصلا هفته سیزده گفت هشتاددرصدپسره دکترمم گفت اگر بگن پسرع  پسرمیشه چون ازال ...

خانمي سونوي آنومالي رو ميشه هفته ١٦ رفت ؟

من توي سايت ها خوندم ١٨ تا ٢٠

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر. احتمالم نگفت با قاطعیت رو برگه جوابم نوشته پسره. ولی بازم میترسم!!

روي سونوي ان تي مگه جنسيت هم مينويسن ؟

براي همين ازت پرسيدم جنسيت رو  چون اگه پسر باشه 

زود هم بري مشكلي نيست 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2731
خانمي سونوي آنومالي رو ميشه هفته ١٦ رفت ؟ من توي سايت ها خوندم ١٨ تا ٢٠

ببین من اصلانرفتم چهارسال پیس فقط ی سونواول غربالگری رفتم ک دکترم گفت همونم اک مشکلی بودمعلوم  میکرد اصلاهم دلم مبود برم....خداروشکرم سالم بود...ولی شنیذم هجده تابیست هفتس

هجده هفته ات که تموم شد برو

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
ن بابا پسر پسره بازم شونزده برو مطمعن شی منم دوباره رفتم دخترپسر میشه ولی پسرنه

نه بعضیا بندنافو اشتباه میگیرن میگن پسره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
روي سونوي ان تي مگه جنسيت هم مينويسن ؟ براي همين ازت پرسيدم جنسيت رو  چون اگه پسر باشه  ...

واسه من که نوشت. دکترشم تو شهرمون خیلی معروفه به دقیق بودن، خودمم خیلی شک دارم الکی اسم خودش رو خراب کنه!

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
آخه تو تاپیکا دیدم پسر رو بعد گفتند دختره. وگرنه همه میگند وقتی بگند پسره دیگه پسره!!

ب من ان تی گفتن پسر چن روز پیش رفتم انومالی گف دختره نمیدونم چیکار کنم

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
ب من ان تی گفتن پسر چن روز پیش رفتم انومالی گف دختره نمیدونم چیکار کنم

واقعا؟؟ خرید هم کرده بودی براش؟؟ 😐 من فقط از خریداش میترسم 😐

عزیزم مبارکه هرچی باشه مهم اینه یه فسقلی سالم باشه. خدا بهترین رو برات خواسته شک نکن 😍

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
2706