2733
2734
عنوان

حاجت دارا بیاین

84 بازدید | 13 پست

میخوام دعای توسل بخونم به نیت شفای همه مریضا و مادر عزیزم. به نیت برآورده شدن حاجات همه دوستان.

دوستان عزیزم برای همتون دعا میکنم هر کس که تاپیک منو دید خواهش میکنم برای مادرم دعا کنید. اسمشون شایسته هست. به حق این شبهای عزیز خود امام رضا واسطه بشن و خدا شفای مادرم را بده بهش. ممنونم ازتون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برا منم توروخدا از تههه دلت دعاکن بخدا که حالم خوش نیست از خدا بخاه که هدایتم کنه دلمو شادکنه از این همه تاریکی نجاتم بده

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏
2731

میشه برای منم دعا کنی

انقدر عاجز و در مونده ام که یه چیزی بالاتر از معجزه می‌تونه حالمو خوب کنه 

انشالله خدا مادرتو شفا بده دلتو شاد کنه

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
لطفا دعاکن امسال باسعیدم دست تو دست بریم پابوس اقا امام رضام

انشالله به همین زودیا. منم نذر دارم مادرم‌ را ببرم حرم امام رضا جان. یعنی خدای مهربون من میشه سلامتی مادرم را بهش هدیه بدی منم بیارمش پابوس آقا امام رضا. 

برای منم دعا کن آرامش پیدا کنم و حالم خوب بشه🥺منم برات دعا کردم 🤲🏻

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
@sbmimi     @درمسیرخدا     @zizigoolootabeta     @جان_و_جهانم ...

سلام عزیزم، خیلی ممنونم🌹

الهی از فضل خدا، ارز در کریمی و رحیمیشون و بحق دعای آقا امام رضا علیه السلام، مادرجان سلامتی کاملشون بدست بیارند. 

7 مرتبه حمد شفاء میخونم 🌱 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

فدات بشم آبجی جونم قربونت برم لایق باشم همیشه دعاگوی مادر جون هستم الانم بعد نماز شب و صبح  براشون دعا کردم اسمشونو یادداشت کردم همیشه خاطرشون هست.الهی بحق امام رضای غریب با دعای امام زمان هر چ زودتر لباس عافیت بپوشن .با جمیع بیماران .ان شاالله

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

سلام عزیزم ممنونم

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

حاجت روا بشی عزیزم 

برای شفای مامان تون دعای معراج میخونم 

برای سلامتی مادر منم دعا کنین خواهر جان 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤