2737
2734
عنوان

هفته چند برم سونو؟؟؟

192 بازدید | 35 پست

دکتر برام تاریخ دقیق نزده کلافه شدم. الآن توی هفته هجدهم. از یه طرف میگم دیرتر برم جنسیت رو مطمئن تر باشم از یه طرف میگم زود برم که اگر خدایی نکرده مشکلی هست بفهمم. هفته چند برم؟؟

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

۱۸ تا ۲۰

البته دکترت خیلی بیخیاله 

عوضش کن

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۸ خوبه

آخه میگند تا قبل بیست ممکنه توی جنسیت اشتباه کنند... از این میترسم.

هجده منظورتون اینه هجده تموم بشه یا توی هجده باشم؟؟

بچم پسر بود پسر باشه زودترمعلوم میشه من روسیزده هفته فهمیدن ذوباره شونزدهم رقتم ا ش لش شونزده هفدهه

خانمي هفته ١٣ چند درصد احتمال داد جنسيت رو 

جفت خلفي بود يا قدامي 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
آخه میگند تا قبل بیست ممکنه توی جنسیت اشتباه کنند... از این میترسم. هجده منظورتون اینه هجده تموم بش ...

ربطی نداره من هفته ١٧ رفتم مشکلی نیست

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
2738
مگه میشه دکترت برات تاریخ نزده باشه برات سونوگرافی نوشته

آره خیلی پرت بود بنده خدا! نتیجه آزمایش ان تی رو هم با اینکه دستش بود اصلا نگاه نکرد. دفترچمو که داد برم گفتم آزمایشم داشتما!! دیگه پیش اون نمیرم.

بچم پسر بود پسر باشه زودترمعلوم میشه من روسیزده هفته فهمیدن ذوباره شونزدهم رقتم ا ش لش شونزده هفدهه

منم هفته دوازده بهم گفتند پسره ولی خیلی میترسم بعد بگند دختره کلی خرید کردم براش 😐😅

خانمي هفته ١٣ چند درصد احتمال داد جنسيت رو  جفت خلفي بود يا قدامي

جفتو یادم نیس  اصلا هفته سیزده گفت هشتاددرصدپسره دکترمم گفت اگر بگن پسرع  پسرمیشه چون ازالتش میفهمن پسروزود گفت نرفتیم نرفتی ولی بازم من رفتم

آخه میگند تا قبل بیست ممکنه توی جنسیت اشتباه کنند... از این میترسم. هجده منظورتون اینه هجده تموم بش ...

تازه تو ان تی اکثرا درست میگن

دیگه ۱۸ که خیلی تازه کار باشه اشتباه کنه

۱۸تمام

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
دوست من كه هفته ١٧ رفت  خانمي توي سونوي ان تي احتمال چي دادن بهت ؟

پسر. احتمالم نگفت با قاطعیت رو برگه جوابم نوشته پسره. ولی بازم میترسم!!

2706