2737
2739
عنوان

ترو خدا بیاین بخاطرمانتو جلو باز از عشقم کتک خوردم باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3593 بازدید | 84 پست

خیییلی ناراحتم داره سکتم میزنه باورم نمیشهههه آخه اصلا اینجوری نبوداز همه جا بلاکش کردم صد تا پیام داده همش مینویسه غلط کردم تکرار نمیشه میگه اعصابم خورد شد تو حرفمو گوش نمیکنی میگه یک فرصت دیگه بهم بده اما من اصلا جوابش نمیدم

خدایا میدونم ک تا ۱۳۹۹ منو ب عشقم میرسونیو مارو خوشبخت میکنی 😚😚😙😙😙خدایا امیدم‌ب خودته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جامعه مون به کجا رفته یا این عتیقه ها تو نی نی سایت پیدا میشن که به مرده حق میدن دختر مردم رو بزنه اونم برا یه مسئله که خصوصیه 

والا این که دوست پسرشه من شوهرم اجازه نداره درمورد پوششم نظر بده

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2728
من عمم برااینکه دوبار ب شوهرش گفته بود شلوار لی نپوش دفعه سوم پوشیده بود طلاق گرفت ازش😐 خوب احترام ...

واقعا؟؟!!بخاطر شلوار لي؟

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...

دوس پسرش که گفته تا اخر عمرم پات میمونم اما ازدواج نمیکنم باهات کتکش زده😕😕

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

اصلا ساده از این قضیه نگذر به حرف خانمای اینجا که میگن خوب کرده زده گوش نده اینا خودشون لایق کتک خوردنن فک میکنن همه مثل اینان تو یه انسانی حتی حیواناتم کتک نمیزنن

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2740
اصلا ساده از این قضیه نگذر به حرف خانمای اینجا که میگن خوب کرده زده گوش نده اینا خودشون لایق کتک خور ...

👍👍👍👍👍👍

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
خیییلی ناراحتم داره سکتم میزنه باورم نمیشهههه آخه اصلا اینجوری نبوداز همه جا بلاکش کردم صد تا پیام د ...

جوابش رو نده این هم عشقت نباشه 

میبینی هم که در عین عذر خواهی باز بهانه میاره برای زدنت میگه چون گوش نمیدی زدمت پس دوباره هم میزنه مطمئن باش

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
کار خوبی کرد؟ بخاطر لباس بیاد دختر مردمو بزنه؟ دختر شورت و سوتین هم بپوشه غلط میکنه بزندش

الان بهت میگه خواهر من مشاوره خودمم با صد تا زن در روز ارتباط دارم ،دخترهایی که دوست پسر دارن همه کتک میخورن🤣🤣🤣کلا این کاربر فقط همینو میگه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!