2733
2739
عنوان

ترو خدا بیاین بخاطرمانتو جلو باز از عشقم کتک خوردم باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3592 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهتره امضات رو دقیق بخونی و ریپلای نکنی نظر من هیچ ربطی به تو نداره تمام

درضمن تازمانی نطر تو به کسی ربطی نداره که عقیدتو بیان کنی نه اینکه بیای دست بزنی چون یه زن کتک خورده

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

وقتی دوست پسرم اولین سیلی رو زد بهم تا دوساعت داشت میگفت غلط کردم تا تو هم نزنی من خودم و نمیبخشم من بخشیدمش ولی عادت شد براش تقی به توقی میخورد کتک کاری میکردیم☹

خدا رو شکر که تونستم بزارمش کنار از زندگیم و الان ۱ تار موی همسرمو با هزاران ادم مثل اون عوض نمیکنم شما اشتباه منو تکرار نکن مطمئن باش وقتی دفعه اول یه اتفاق بیوفته و قبحش بریزه باز هم تکرار میشه زندگی و عمرت رو برای همچین ادمی نذار

زندگی سخت است اما من از آن سخت ترم  
به تو چه دقیقا

ربطش به من اینجاست که شما امثال من رو لایق کتک خوردن میدونین! ربطش اینجاست که تفکر امثال شما زندگی ما رو خراب کرده همین طور که تفکر داعش زندگی سوریه و عراق رو ! امثال شما عقیده خودتون رو به ما تحمیل کردین. داعش به سوریه و عراق!

وقتی کتک زده و هنوز عشقته و عشقم صداش می‌کنی

بیفایده است همه چیز

وقتی که شوهرم بابای بچه‌هام تا حالا جرأت نکرده کتک بزنه منو بچه ها مو  به ذره بد نگام می‌کنه میام اینجا و‌تو دلم فش کشش می‌کنم و خودمو اینجور تخلیه میکنم

اونوقت تو هنوز دوستته خبط کرده شکر اضافی خورده هنوزززززعشقته؟؟؟؟؟؟؟من دیگه حرفی ندارم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2740
بازم به تو هیچ ربطی نداره 

درسته به من هیچ ربطی نداره

ولی علتش اینه چون خودتون نمبتونید بپوشید از اینکه زنی این مانتورو پوشیده و سرش کتک خورده لذت میبری!!!

بله به من ربطی نداره

ولی اینجاست که معلوم میشه اونابی که راه انسانیت میرن به شما برتری پیدا میکنن

بله به من ربطی نداره ریپلای نکن چون حالمو به هم زدی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!