2737
2734
عنوان

ترو خدا بیاین بخاطرمانتو جلو باز از عشقم کتک خوردم باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3593 بازدید | 84 پست

مانتو جلو باز خیلی خزه ، ادم متمدن خودشو اینطوری در معرض نگا کثیف بقیه قرار نمیده ،واسه ی عده تنبل هم شده راه حل رو لباس خونگی ی رودوشی میپوشن میپرن تو کوچه 🤐

نظر منه به کسیم ربط نداره 😁😁😁

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو نکن چرا میکنی خو من شوهرم یه چی بگه لجبازی نمیکنم به حرفش احترام میرارم اونم متقابلا احترام میزار ...

شوهر فرق داره با دوست پسر

حتی دوست پسرم فرق داره تا دوست پسر😁

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

من عمم برااینکه دوبار ب شوهرش گفته بود شلوار لی نپوش دفعه سوم پوشیده بود طلاق گرفت ازش😐 خوب احترام قایل بشید برای نظر همدیگه همونطور ک شما انتظار داری به حرفت گوش کنه باید ب حرفش گوش کنی حالا مانتو جلو باز نپوشی چیزی ازت کم نمیشه که

2731

بعدشم مانتومو کشیددد محکم اونم نخی نازک بود پاره شد عین دیوونه ها شده بود اولین بار اینطوری میدیدمش چند بار زد تو سرم تو گوشم داد میزد منم گریهه میگردم

خدایا میدونم ک تا ۱۳۹۹ منو ب عشقم میرسونیو مارو خوشبخت میکنی 😚😚😙😙😙خدایا امیدم‌ب خودته
دیروز رفتم ی دست لباس خریدم ازین شلوارا ک پاچش کشه با ی مانتو نخی تابستونه جلو باز امروز با کلی ذوقو ...

دوست پسرته تورو زدهههه 😯😯😯😯😯😯 فک کزدم شوهرته وااای خدا میخای زنش بشی دسته بزن داره که 😢

2740
بعدشم مانتومو کشیددد محکم اونم نخی نازک بود پاره شد عین دیوونه ها شده بود اولین بار اینطوری میدیدمش ...

وا روانیه ، بدون تامل پرتش کن از زندگیت بیرون

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

ببخشید ولی چقدر وحشی😐🤪

آدمی که نمیتونه حرف بزنه بجاش میزنه بیماره، 

از همون بار اول که بهتون گفتن ازشون دلیل منطقی می‌خواستین حالا یا قانع میشدین یا نه، همون بار اول تکلیفشو معلوم میکردید. 

نمیدونم چطور اجازه میدین رو پوششتون نظر بدن، مگه از اول ندیدنتون؟! 😕

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

به هفت جدش خندید ،واقعا لیاقت اینو داره بهش بگی عشقم؟چه جوری خودتون رو انقدر سبک میکنید و اجازه میدید دوست پسر دست روتون بلند کنه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

خب نپوش عزیز من

نمیدونی چه حرفا وتهمتای زشتی به اینجورتیپا میزنن مردا

امروز دیدم یه زنی با نیم تنه و دامن و یه مانتو تمام تور هرماشینی رد شد حرفای وحشتناکی زد بهش.توروخدا قدر خودتونو بدونید نپوشین.زن لیاقتش بیشترازینا س که زیباییهاشو مردای هرزه ببینن