2737
2739
عنوان

بگید چکار کنم ؟؟شمام این مشکلو دارید با شوهراتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 61 پست
انقد راحت جا بزنم😔

خب جا نزنی از پس انداز و خرجی خبر نیس

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
الان دقیقا چکار کنم؟؟بهش دوباره بگم پول بده؟؟پس انداز بده؟؟

یعنی هر زنی سرکار میره شوهرش باید خرجیشو قطع کنه؟ نه عزیزم بهش بگو کار کردنت فقط برای پول نیست شخصیت اجتماعی لازم داری. همه حرفاتم خیلی نرم و با سیاست بگو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو که میگی درامدش خوبه و تامینم میکنه. کار کردن برای چیته وقتی باعث میشه بینوتون دعواشه؟

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
2742
تو که میگی درامدش خوبه و تامینم میکنه. کار کردن برای چیته وقتی باعث میشه بینوتون دعواشه؟

دعوا ک نشده‌.اونقدا حاد نیست.وضعش خوبه اما خودمم خب ارزو دارم دلم کار میخواد تنبلی دوست ندارم 

مشکل چی مثلا؟؟وقتی میرم سرکار کلا همسرم نیست و زودتر ازونم میام خونه 

گلم منم چن روز دل گیرم چون آرایشگر هستم و درآمد دارم شوهرم هیج پولی بهم نمیده میگه داری خرج بچه هم انداخته گردن من ميوه لباس کادو ها همه چی با خودم خیلی احساس خستگی دارم و کارم و دوست دارم نميتونم نرم قبلا همه چیزو خودش میداد درضمن کار خونه اصلا نمی مونه همه رو به نحو احسن انجام میدم دستپخت خوبی دارم در کل هم خانه داری و هم کار بیرون از جون افتادم والا هزار نمیتونم پس انداز کنم 

خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏
2740
یعنی هر زنی سرکار میره شوهرش باید خرجیشو قطع کنه؟ نه عزیزم بهش بگو کار کردنت فقط برای پول نیست شخصیت ...

بهش گفتم اما یجورایی چون تو خونوادشون همه خانوما خونه دارن بدعادت شده و دوست نداره من کار کنم 

عزیزم من از ی سال قبل ازدواجم کار میکردم ازدواجم ک کردم توی دفتر پیشخوان کار میکردم ن از بابام پول میگرفم ن از شوهرم تا باردارشدم و نرفم سرکار و از همسرم درخواست خرجی کردم و الان کاملا راضی ام هم مغزم هم زندگیم هم روحم هم جسمم همه ارومه 

قبلا تا چیزی میخاسم باید خودم میخریدم چون دستم تو جیب خودم بود تازه بعضی وقتا شوهرم میگف چ خبره همش در حال خرید کردنی اما الان اگ نخرم خودش میگ اماده شو بریم خرید کار کردن خیلی خوبه اما کاری ک بدونی در اینده ب دردت میخوره مزایا داره ن کاری ک چهارصد پونصد بدن اخرشم ن بیمه ن هیچی فقط اعصاب خوردی  من ترجیح میدم برم ورزش تفریح ازادی داشته باشم

مردا جنبه ندارن وگرنه چی میشد من برم سرکار پولش برام پس انداز چه حالا برای خودم و بچم و خرج های اضافه ام خرج کنم ولی خرج زندگی رو شوهرم همشو بده چی میشد آخه 

خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏
گلم منم چن روز دل گیرم چون آرایشگر هستم و درآمد دارم شوهرم هیج پولی بهم نمیده میگه داری خرج بچه هم ا ...

عزیزم حق داری اما اگه کار نکنم چی؟؟حس سربار بودن دارم.یه عالم درس خوندم تا بتونم مفید باشم‌.دلم نمیخاد جا بزنم.دلم فعالیت میخواد .حقوقمم خیلی کمه ها چون ساعت کارم کمه اما واقعا دلم یه کار خوب میخواد 

دعوا ک نشده‌.اونقدا حاد نیست.وضعش خوبه اما خودمم خب ارزو دارم دلم کار میخواد تنبلی دوست ندارم 

ببین عزیزن کار حتما بکن

اما هرگز نگو از پدرم میگیرم مردا از خداشون هست زن از خونه پدری راحت و بی دردسر براشون بیاره

صحبت کن و بگو کار رو بخاطر روحیم انجام میدم

ربطی به خرجی دادن مرد نداره

و بدون کار کردن سخته و برای زن که مسولیت خانه داری و مادری هم داره بسیار پر دردسره اماشیرین 

پس با یه حرف همسرت میدون رو خالی نکن

با سیاست کاری کن موافقت بشه

من خودم شاغلم و سختیهای شاغل بودن رو میدونم اما همسرم باهام همراهی میکنه اذیت نمیشم

نمیدونم حس میکنم گوشه خونه میپوسم.یه عالم انرژی و ایده دارم ک دوست ندارم بعد پشیمون شم

میدونم درکت میکنم منم خیلی دوست داشتم برم سرکار ولی چاره چیست نمیتونم که بخاطر کار رفتن زندگیمو خراب کنم

2706