2733
2734
عنوان

بگید چکار کنم ؟؟شمام این مشکلو دارید با شوهراتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 61 پست
عزیزم من از ی سال قبل ازدواجم کار میکردم ازدواجم ک کردم توی دفتر پیشخوان کار میکردم ن از بابام پول م ...

عزیزم درسته حرفات.اما ب چهل سالگیم فک‌میکنم ک بشینم گوشه خونه و هیچ کاری نکرده باشم....دلم فعالیت میخواد.این کار الانم فقط یه تجربه هست.بعدا میخوام مهد احداث کنم 

میدونم درکت میکنم منم خیلی دوست داشتم برم سرکار ولی چاره چیست نمیتونم که بخاطر کار رفتن زندگیمو خراب ...

چی بگم والا خیلی سختمه....یجوری انگار پا بذارن رو گلوت.تو خونوادمون همه کارمند همه خودشون اقای خودشون.اونوقت من انقد حقیر بمونم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حق داری اما اگه کار نکنم چی؟؟حس سربار بودن دارم.یه عالم درس خوندم تا بتونم مفید باشم‌.دلم نمیخ ...

عزیزم منم انرژی دارم و اینکه دوست دارم مستقل باشم ولی نه واسه زندگی شوهرم واسه دل خودم خرج کنم هرچند اگه شوهرم وضع مالی خوبی داشته باشه ميرم ورزش کلاس رقص و زبان  ولی الان کارم تنها سرگرمی که بابتش پول بی منت و بدون خواهش دستم میاد و من راضی هستم به شرط اینکه پولم واسه خودم بمونه خرج سیب زمینی پیاز نشه

خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏
ببین عزیزن کار حتما بکن اما هرگز نگو از پدرم میگیرم مردا از خداشون هست زن از خونه پدری راحت و بی در ...

همسرم قبول نمیکنه از پدرم پول بگیرم فقط بهش برمیخوره.خودشون تو خونوادشون همه خانه دارن و ما همه کارمندیم.برای همین تضاد اون منو درک نمیکنه و منم اونو.سختمه بخام گوشه خونه برا خودم بپوسم‌.که پنجاه سالم شد نگاه کنم ببینم هیچ هنری نداشتم جز خوردن خابیدن

2728
عزیزم منم انرژی دارم و اینکه دوست دارم مستقل باشم ولی نه واسه زندگی شوهرم واسه دل خودم خرج کنم هرچند ...

من اگه خودم کار بگیرم همسرم نمیذاره برای اون یا خونه خرج کنم.بهش برمیخوره زن پول بیاره تو خونه.پولم میپونه برا خودم.اما در کل راضی نیست و مشکلاتمم ک گفتم 

2738
با کارم مشکل داره اما نمیدونم مشکل منه یا اون 

نرو بیکاری

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

والا تو مهد کار کردن حقوقش خیلی کمه اونم فقط دو روز تو بگو من دارم برا کاراموزی دو روز میرم و حقوق چندانی هم ندارم پس اوضاع با قبل تفاوتی نداره

شاید فکر میکنه حقوقتو دروغکی کم بهش گفتی 

وای گلم برو سر کار

تو به الان نگا نکن

تو جامعه امروزی زن باید مستقل باشه و توی جامعه باشه...

باهاش مستقیم صحبت کن و بگو نفقه من بر عهده توئه و ربطی ب کار کردنم نداره

عزیزم خاهشا احساسی تصمیم نگیر..حقوقت ناچیزم باشه اشکال نداره به تدریج لنشاءالله توسعه میدی ولی خونه نشین نشو

خودت رو دوست داشته باش❤

جا ك نزن. سر كار كردنت وايستا. زن هر چي مستقلتر بهتر. ولي كاش توي عقد از شوهرت خرجي نميگرفتي!ك زبونشم سرت دراز نباشه. ما ك اينطوري نبوديم! نميدونم بقيه چطورن

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
2706