2752
2734

من دخترم از۲ماهگی شیربالا آورد و دیگه شیشه نگرفت فوق تخصص گوارش تشخیص رفلاکس داد ولی چون شیر رژیمی تلخ بودودخترم نخورد و وزن هم کم نمیکرد دکتر اصرار نکرد به شیر رژیمی و بجاش ساشه اس امپرازول ۵ روزی یکبار خورد تا ۲۰ روز پیش که دکتر گفت قطع اش کن...چندروز بعدش ۳روز پشت سرهم روزی یکبار آورد بالا البته آبریزش هم داشت و تقریبا سرماخورده بود(دخترم وقتی سرمامیخوره اولش بالا میاره) کم کم غذا خوردنش کمو کمتر شد دیگه اصللاا دهن باز نمیکرد و همش انگشتش تو دهنش بود تا۳روز پیش(۱روز قبل اینکه تب کنه) خیلی آورد بالا متخصصش که گفتم آورد بالا گفت داروهاشو دوباره شروع کن😔(اس امپرازول عوارضش عدم مانع شدن از جذب ویتامین دی برای بدنه😔) و فرداش و پس فرداش تب خفیف کرد و اسهال...حالا موندم واقعا این بالا آوردن و غذا نخوردن از رفلاکسشه که عود کرده یا بخاطر دندون درآوردنشه!؟چون تازگیا دیگه شیرهم خیلییی کن میخوره اصلا دهنشو باز نمیکنه مگه انگشتاشو بکنه دهنش هی فشار بده رو لثه هاش

دخترمن۲۰ روز دیگه ۱ سالش میشه و ۷ ماهگی ۲ تا دندون پایینشو درآورد

سرماخوردگی رفلاکسشو بیشتر میکنه فعلا باید دارو رو بدی بعد کم کم قطع کنی

بچه منم رفلاکسیه،سه سالو نیمشه خوب شده بود الان ی هفتس بالا میاره منم دیگ داروشو گرفتم میدم ک بهتر بشه.ی دوهفته میدم قطع میکنم

ولی باید خ رعایت کنی.آروم غذابهش بدی. هله هوله.شیرینی کلا اسانس دار ندی تا یکم بزرگتر بشه

منک انقد رعایت کردم آخر بع یک سال برگشت

سختهرولی ایشالا زود خوب میشه 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

واسه دندونم میشه

دندون درآوردنی هم رفلاکس عود میکنه

باید ببینی با چ غذاهایی بدتر میشه تو این دوران کمش کنی

بستنی.مغزیجات.پرتقال.غذاهای ربی.اینا بدترش میکنن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بچم رفلاکس بود اما رفلاکس پنهان داشت یعنی بالا نمیاورد بلکه شیر تا گلوش میومد برمیگشت پایین خیلی اذیت شدیم‌جفتمون الانم که بزرگ تر شده رعایت غذایی دارم چون سخت وزن میگیره ، بچگیشم چون شیر خودمو میخورد تا زمانیکه شیر میدادم پرهیز غذایی سنگین داشتم

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
2731

من پرهیزم لبنیات، گوجه، رب، ادویه ، آجیل، تخم مرغ، گوشت گاو، میوه جات فقط لیموشیرین و یک سیب و خیار بقیه ش ممنوع بود

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
سرماخوردگی رفلاکسشو بیشتر میکنه فعلا باید دارو رو بدی بعد کم کم قطع کنی بچه منم رفلاکسیه،سه سالو نی ...

انشالله کوچولوت زودتر خوب بشه...رفلاکس خیلی سخته دقیقا از ناراحتی آاااب شدم😔داروی بچتون اس امپرازوله؟دکتر به من گفت یهو قطعش نکن ضرر داره

من بچم رفلاکس بود اما رفلاکس پنهان داشت یعنی بالا نمیاورد بلکه شیر تا گلوش میومد برمیگشت پایین خیلی ...

منم دخترم رفلاکس پنهان هم داشت میومد تو گلوش مخصوصا وقتایی که داروشو کم میکردم دوباره دکتر میگفت بیشترش کن

بدغذاییش موند براش؟آخه بعضیا میگن میمونه بعضیا میگن نه تپل میشن😔خیلی نگرانم

انشالله کوچولوت زودتر خوب بشه...رفلاکس خیلی سخته دقیقا از ناراحتی آاااب شدم😔داروی بچتون اس امپرازول ...

ممنون عزیزم

آره خ سخته

ن ی دارو ساختنیه.آره نباید یهویی قطع بشه. دارو پسر من از دو سالو نیمی قطع شد و خداروشکر خوب بود فقط خ آروم غذا میخورد .چند روزه سرما خورده و یهو بالا میاره خودشم میترسه دیگ منم گفتم دارو رو بگیرم

دکتر پسر من خ خوبه.میگفت رفلاکس گاهی یهویی برمیگرده علت خاصی نداره بگی منک رعایت کردم پس چی شد یهو

ب مرور بزرگتر بشن خوب میشن

سرماخوردگی رفلاکسشو بیشتر میکنه فعلا باید دارو رو بدی بعد کم کم قطع کنی بچه منم رفلاکسیه،سه سالو نی ...

اینکه میگید خوب شده بود یعنی دیگه راحت همه چی بهش میدادین؟واسه خوردن امتناع نمیکرد راحت میخورد؟بدغذا نشد؟

دختر من رفلاکس پنهان داشت هفت ماهه که بود سر اولین دندونش خودشو کامل نشون داد تو ۵ ماهگی سر همین رفلاکس شیر منو ترک کرد و هفت ماهه که بود دیگه کامل بالا میاورد دکتر بهش اس امپرازول داد ولی اون به معدش هم نمیرسید بوش به دماغش میخورد بالا میاورد و دیگه ندادم فقط روزی سه بار هر دفعه ۸ قطره داروی ضد تهوع دادم موقع دندان در آوردن تا آمپول نمی خورد خوب نمیشد و هیچی تو معدش نمی موند تا اینکه یک دکتر قطره بی بی کر داد باکتری های مفید معده هست هر روز ۱۰ قطره بهش دادم البته ضد تهوع هم میدادم یواش یواش بهتر شد تا یکسالگیش بعد یک سالگی تا الان که ۱۴ ماهشه فقط یکبار بهش ضد تهوع دادم و خدا را شکر دیگه بالا نمیاره

در ندادن شیر رژیمی اشتباه کردی

رفلاکس زمینه الرژیک هم داره

عمدتا..و اینکه تا الان ادامه دارشده

ظن الرژی رو هم بیشتر میکنه.

این مود تازه ک تب خفیف داره هم 

میتونه ازین‌ویروس جدیدا باشه ک شایع هست.

و اینکه شما ففط از روی بالااوردن گفتن زفلاکس داره

سا سونو هم دادین؟

بله امپرازول نباید یک دفهه قطع بهش

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
منم دخترم رفلاکس پنهان هم داشت میومد تو گلوش مخصوصا وقتایی که داروشو کم میکردم دوباره دکتر میگفت بیش ...

پسر من بدغذا نیس همه چی میخوره ولی کم

میوه نمیخورد ک امسال میخوره ولی خب لاغره .معدش حساسه نمیتونه خیلی بخوره

ایشالا سلامت باشن لاغر باشن

بزرگ یشن تپل میشن 

ممنون عزیزم آره خ سخته ن ی دارو ساختنیه.آره نباید یهویی قطع بشه. دارو پسر من از دو سالو نیمی قطع ش ...

دختر منم وقتی سرمامیخوره اولش میاره یعنی شده علامتش مثلا خوبه میاره بالا میفهمم داره سرمانیخوره و واقعا هم همینطوره...آره دکتر دختر منم همینو میگه وقتی گریه میکنم میگه چته چیزیش نیست خوب میشه

اینکه میگید خوب شده بود یعنی دیگه راحت همه چی بهش میدادین؟واسه خوردن امتناع نمیکرد راحت میخورد؟بدغذا ...

کآمل خوب خوب شده بود

ن اصلا بدغذا نیس همه غذایی میخوره فقط کم

ببین معدش درد بگیره امتناع میکنه اگ خوب باشن میخورن

من حدس میزنم پسرمو پارک زیاد بردم ویروس گرفته ک بالا میاره الان داروشو میدم و دیگ میدونم چ جوری باید قطع کنم 

بچه بدغذا هر غذایی رو نمیخوره. پسر من با میوه جور نبود اونم بخاطر معدش ک امسال شروع کرد ب خوردن ک الان باز گرفتار شدم

دعا کن دارو زود اثر کنه خوب بشه

پسر من بدغذا نیس همه چی میخوره ولی کم میوه نمیخورد ک امسال میخوره ولی خب لاغره .معدش حساسه نمیتونه ...

معدش حساسه منظور همون رفلاکسه؟

منظورم از بد غذایی یعنی خیلی راغب به غذا نیستن سخت غذا میخورن

میدونی چرا بچه هامون اینطوری شدن؟دلیلش چیه؟آخه بچه۲ ماهه چه به مشکل گوارش و معده!؟😔

2706