2737
2739
چه قرصی بوده که حجم مایعو زیاد کرده؟ جای دیگه ازمایش دادی دیابت نداشتی؟

قند خون رو بالا برده که یکی از عوارضش زیاد شدن مایع هستش یه داروی مکمله که به خاطر عمومی بودن سایت اسمشو نگم بهتره گلم 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
قند خون رو بالا برده که یکی از عوارضش زیاد شدن مایع هستش یه داروی مکمله که به خاطر عمومی بودن سایت ا ...

وا خب اسم مکمل رو بگی چی میشه مگه؟ 

شاید به درد کسی بخوره این اطلاعات

🔵🔵🔵وزن اولیه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قند خون رو بالا برده که یکی از عوارضش زیاد شدن مایع هستش یه داروی مکمله که به خاطر عمومی بودن سایت ا ...

خب بگو اشکالی نداره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
بدشانسی آوردی دیگه!  وگرنه من خودم اینجور آزمایش ها رو تکرار میکنم، اختلاف دارن بین آزمایشگاه ...

آره واقعاً 😔

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2742
تهرانی ؟ اگه تهرانی بیمارستان بقیه الله و ولیعصر و ازمایشگاه نیلو و ... من نزدیک 7 ساله دارم ازمایش ...

ممنون از راهنماییت 

آره عزیزم 

خیلی مراقب باش خیلی مونده.. ایشاا.. تو ماه محرم دنیا میاد نه!

خدا به حق اون شبا صحیح و سلامت تو بغلت بزاره..

منم چند روز پیش رفتم سونو میگه چند هفته ای میگم۳۴، میگه ولی انگار ۳۵ رو پر کردی..! میگه دکتر کی گفته تاریخ زایمان رو میگم ۸مرداد ..برام زده ۸مرداد.. میگم شما دارید سونو میکنید شما باید بگید الان من چند هفته ام تاریخ زایمانم کی هست.. نه من به شما.. میگه تقریبیه ۱۰ روز این ور اون ور داره..میگم ۱۰ روز این ور اونور یعنی ۲۰ رو منو به شک انداختی! میگه صبور باش..

همشون همینن.. فقط تا میتونی استراحت کن..

وا خب اسم مکمل رو بگی چی میشه مگه؟  شاید به درد کسی بخوره این اطلاعات

برای من گفتنش مشکلی نیست و. فرقی نمیکنه ولی شاید یه کاربر سطحی برداشت کنه و مثلاً مشکل کمیه مایع داره و فک کنه با مصرفش شرایطش بهتر میشه 

برای من گفتنش مشکلی نیست و. فرقی نمیکنه ولی شاید یه کاربر سطحی برداشت کنه و مثلاً مشکل کمیه مایع دار ...

عجب 

باشه بهر حال امیدوارم نینیت صحیح و سالم و به موقع دنیا بیاد 😍😍😍

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2740
خیلی مراقب باش خیلی مونده.. ایشاا.. تو ماه محرم دنیا میاد نه! خدا به حق اون شبا صحیح و سلامت تو بغل ...

قربونت برم عزیزم انشاالله برای شما هم مشکلی نباشه و صحیح وسالم به وقتش بیاد بغلت متاسفانه هیچکس مسئولیت قبول نمیکنه😔

عجب  باشه بهر حال امیدوارم نینیت صحیح و سالم و به موقع دنیا بیاد 😍😍😍

فدات شم عزیزم انشاالله نینی شما هم صحیح وسالم باشه💗💗💗

میگن به دلیل تحریم کیت های ازمایشگاهی معتبری وارد نمیشن و اغلب خطا دارن

آره این واقعیته من قبل از بارداریم بخاطر بیماریم کلی آز سرطان داشتم که اصلاً کیت هاش نبود خیلی جاها سرزدم ترجیحاً فقط ca125 و ca 121 رو داشتن

خدا خودش به مریض ها و خانواده هاشون رحم کنه فقط

وای عزیزم منم تقریباً همچین مشکلی داشتم 

داروخانه بجای ایزن پلاس (مکمل آهن)به ام سلن پلاس (مکمل سلنیوم و روی )داده

رفتم دکتر به ام گفت سلنیوم برای بعضی ها باعث افزایش قند خون میشه 

و متاسفانه بخاطر این اشتباه اون ماه آهن مصرف نکردم و شدیداً کم خونی گرفتم

چقدر خوبه خواست خدا با خواست دلت یکی بشه
وای عزیزم منم تقریباً همچین مشکلی داشتم  داروخانه بجای ایزن پلاس (مکمل آهن)به ام سلن پلاس (مکم ...

نمیدونم چی بگم فقط جای تاسف داره

انشاالله که خودت و نینیت سالم باشید عزیزم 

2706