2733
2734
عنوان

اومدن برادر به خونمون برای ۲ سال!

| مشاهده متن کامل بحث + 3528 بازدید | 183 پست

وای من  براردرم  بیاد خونم  از خوشی پرواز میکنم  تا ته عمرمم   براش  خدمت میکنم البته  داداش شما یکوچولو پر رو هست داداش خییییییلی  محجوب ب حیاس  و    تو چشمم  هم نگا نمیکنه درذو بلاش تو قلبم

شرایطش رو داره خونه بگیره خودش..درآمد داره..بابام هم کمکش می کنه اما نمی گیره ، می‌خواد راحت باشه

اون راحت باشه تو راحتی نداری ؟؟؟

بعدا زن بگیره حقت کف دستت میزاره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
بيخيال پسر سي ساله ك مزاحمت إيجاد نميكنه بيچاره دلشو ب ابجي اش نزديك مرده وگرنه خونه غريبه رو اينجور ...

نزدیک کردن دل چه ربطی به کنگر خوردن و لنگر انداختن داره؟!

مادرشوهر هم اگه دلش رو با پسرش نزدیک کنه یا خواهرشوهری که دلش رو به برادرش نزدیک کرده هم میتونه بیاد دو سال اویزون خونه عروس بشه؟!

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
وای من  براردرم  بیاد خونم  از خوشی پرواز میکنم  تا ته عمرمم   براش&nb ...

برای فامیل شوهرتم اینجوری پرواز میکنی☻

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2731
شرایطش رو داره خونه بگیره خودش..درآمد داره..بابام هم کمکش می کنه اما نمی گیره ، می‌خواد راحت باشه

چقدر خودخواهه

ذره ای به ارامش و راحتی شما فکر میکنه ایا؟٫

کار زشتی کردی قبول کردی  دختر خواهر شوهرم شهر زندگی ما قبول شده من به شوهرم گفتم نه هرچند نارا ...

آخه خودش اومد یه اجازه هم نپرسید..فقط مامانم 

گفت میدونم سخته اما خدا خیرتون بده!!! 

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.
وای دلت میاد داداش بزرگترین نعمته ک خدا داده قدرشو بدون

همسرتون هم بخواد از داداش یا خواهرش قدردانی کنه و دو سال بیارتش خونه ات، راضی میشی؟!

با اجازه ی استارتر

خانم ها اگر دختر و پسر هایی توی تهران میشناسید که قصد ازدواج دارند درخواست دوستی بدید بهم و اطلاعاتشون از قبیل سن قد وزن تحصیلات شغل درآمد ماهیانه(برای پسران) و ویژگی های کیس مورد نظر رو بهم بگید. مادر بزرگ نامزد من رابط ازدواج هستن کالا رایگان این کار رو انجام میدند و دختر پسرها رو به هم معرفی میکنند و من هم خواستم سهم کوچیکی تو این کار خیر داشته باشم با کمک شما.

دست به دست هم بدیم دختر پسرامون رو سر و سامون بدیم. 

ممنون

چقدر خودخواهه ذره ای به ارامش و راحتی شما فکر میکنه ایا؟٫

فک می کنه همه باید دربست در خدمت اون باشن...خونه بگیره، کی واسش پخت و پز و تمیزی کنه...میاد خونه ی ما که من هستم راحت....گاهی از دست کاراش عصبی میشم محلش نمیدم اونم محل نمیده با شوهرم حرف میزنه...

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.
آخه خودش اومد یه اجازه هم نپرسید..فقط مامانم  گفت میدونم سخته اما خدا خیرتون بده!!!

به نظرم از طریق مادرت وارد شو که براش خونه بگیرن 

آخه چه کاریه خیر ما آدما واسه هم میخوام خدا عقل داده و شعور

اون پول جمع کنه زندگی دخترش هم داغون بشه😞

2706