2410
2553
عنوان

اومدن برادر به خونمون برای ۲ سال!

3437 بازدید | 183 پست

برادرم سربازیش افتاده شهر ما، الان سه ماهه خونه ی ماست... یک سال و نیم دیگه هم باید بمونه..۳۰ سالشه... قدمش رو چشم، اما یک سری حرکتاش ناراحتم می کنه، مثلا تمام کمدهای آشپزخونمو گاهی چک می کنه ، و یا یه چیزی دوست داشته باشه کلی می خوره و یه ذره تهش میذاره یعنی اون جا گذاشته..شوهرم گاهی ایراد می گیره اما من خودم بیشتر ناراحت میشم..گاهی راحت نیستم..تو پادگان هم نمی خواد بمونه مثلا آخر هفته ها بیاد..نمی دونم واقعا با بعضی اخلاقاش چجور کنار بیام...

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.

چرا اینقدر دیر برای خدمت اقدام کرده؟

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
از اول به هیچ عنوان  نباید قبول میکردی

خودش اومد..اصلا سوال نپرسید که ماقبول کنیم یا نه

پیش خواهرت که اسرار نگه میداره بگو که غیر مستقیم به مادرت بگه ،بگو من هیچی شوهرم غریبه است

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2714
بنظرم تا شوهرت حساس نشده بهش بگو کمتر بیاد چون اگه شوهرت حساس بشه تا عمر داره یادش میمونه

چجور بهش بگم اخه

واي خيلي سخته كه،باز برو خداروشكر كن شوهرت چيزي نميگه،داداشت خودش بايد درك كنه ونياد چون اخه سي سالشم هست ،بچه كه نيس

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

مشکل از والدینه نه شما

والدین باید چشم و دل بچشونو سیر کنن ک نخاد وقتی رفت جایی اینجوری کنه

چون با شما نزدیکه اینطور رفتار میکنه ولی این رفتار واقعا زشته چون واسه ما هم همچین چیزی اتفاق افتاده و واقعا خسته کننده بود

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
2706