2737
2734

لپاش آب شد طفلی امشب کلی گریه کردم

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

آآآآآآآآآآآاخی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهیییی بمیرمممم چرا نمیبرینش دکتر

خدا نکنه عزیزم 

بردم دکتر گفت طول میکشه خوب شه

کیدی لاکت داد و زینک

دعا کن زودتر خوب شه الهی حاجت روا شی

براش حمد بخون یا نت اسمه دوا وذکره شفا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
خدا نکنه عزیزم  بردم دکتر گفت طول میکشه خوب شه کیدی لاکت داد و زینک

خو خوبه همینارو فعلا استفاده کن

ایشالله هرچی سریعتر خوب شه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
ممکنه تا 21 روز طول بکشه اما داروهاشو بدی و رعایت کنی زود خوب میشه چیکارا کردی

21 روز مشکلی پیش نمیاد خدایی نکرده!!؟ فقط یه سال و نیمشه

داروهاشو ب زور میخوره همشو میریزه بیرون!

اشتهاش کم شده ولی شیر مادر میخوره تاثیر داره رو سفت نشدنش؟! از روزای قبل بهتر هست اما..

21 روز مشکلی پیش نمیاد خدایی نکرده!!؟ فقط یه سال و نیمشه اشتهاش کم شده ولی شیر مادر میخوره تاثیر دا ...

این حرفا چیه ۲۱ روز! 

همین الانشم ۷ روز وحشتناکه  اگه قرار بودبا زینک و کیدی لاکت خوب بشه باید دوروز خوب میشد. حتما حتما دوباره ببر دکتر بچت احتمالا اسهالش از عفونته. خداینکرده آب بدنش کم نشه.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عزیزم برو او ار اس طعم دار بگیر تو یک لیتر اب بریز بزار یخچال به بچت اب نده برو بیا او ار اس بده نخورد با سرنگ بریز گوشه لپش یعنی 5 دقیقه یک بار بده بخوره مداوم جای اب جای هر چیزی طعم دارشو بهتر میخورن 

غذا فقط کته ماست ماهیچه هویج پخته

توان گل ماهیچه نداری گوشت نداری مرغ 

کیدی لاکت یا پدی لاکت فرقم نداره

شربت زینک

ماست پرو بیوتیک یا دوغش زیادم بده

غذاشو خوش نمک درست کن نمک براشون خوبه ابو محبوس میکنه تو بدنش

دیگه اینکه اگه شیر خشکیه شیرو قطع میکنه و al110 میخری فقط این شیرو میدی تا کامل خوب بشه اگه شیر مادره که هیچی اگه بزرگه شیر نده

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
این حرفا چیه ۲۱ روز!  همین الانشم ۷ روز وحشتناکه  اگه قرار بودبا زینک و پدی لاکت خوب بشه ...

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااموااااااااااااااااااااااااااااای چطوریییییییییییییییییییییییییییآقا پسر چطورن

21 روز مشکلی پیش نمیاد خدایی نکرده!!؟ فقط یه سال و نیمشه داروهاشو ب زور میخوره همشو میریزه بیرون! ...

چرا نداره اشکال داره اما ممکنه تا این اندازه هم طول بکشه

شما اینایی که گفتمو تمام کمال رعایت کن تا شنبه دفعات دفع کم نشد یا دفع سفت تر نشد باید بری انتی بیوتیک بگیری

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design