2733
2734
عنوان

دخترم چند روزه اسهال شده .برای بچه ها چند روز طول میکشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2751 بازدید | 37 پست
برادر زادتون چند سالشه؟ فقط میترسم دخترم یکسالو نیمه س اذیتش نکنه!

ب نوزاد میدن.بچه برادرم ۲۰ ماهشه

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
ب نوزاد میدن.بچه برادرم ۲۰ ماهشه

انقدر دکترا ادمو میترسونن من تا الان به دخترم نبات نداده بودم

ممنون ببینم میخوره فردا بهش میدم

خدا نی نی برادرتونم حفظ کنه زیر سایه پدرمادرش بزرگ شه ان شاء الله الهی چ کوچولوِ جانم❤

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااموااااااااااااااااااااااااااااای چطورییییییییی ...

سلام عزیزم ببخشید دیر دیدم😘😘😘

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
سلام عشقم اخه مامانا اکثرا رعایت نمیکنن بچه بدحال تر میشه جای بهتر شدن رعایت کنن به انتی بیوتیک نمیر ...

سلام فرفری حانم ببخشید نصف شب چشام البالو گیلاس میدید دیگه اسماتون رو ندیدم😁

منظورم اینه که ۲۱ روز واقعا بچه رو آب میکنه خطرناکه اگه دکتر نبره 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
انقدر دکترا ادمو میترسونن من تا الان به دخترم نبات نداده بودم ممنون ببینم میخوره فردا بهش میدم خدا ...

بزن تو نت خواص نبات داغ را ببین دختر من از روزی ک بدنیا اومد تا ۱۸ ماهگی هر ب دوماه بستری میشد ب خازر اسهال شدید.تا این ک ی خانمی گفت نبات داغ بده بهش‌الان از ابان ۹۷ تا حالا هنوز دخترم اسهال نشده

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
شربت مترونیدازول۱۲۵ واسه اسهال عالیه من هر وقت میدم به پسرم یه روزه خوب میشه

پسرتون چند وقتشه؟ از چه سنی میشه داد؟

زندگی خیلی کوتاه تر است از آنچه ما فکر میکنیم.

من برای پسرم،پودر سویق سنجد میدادم خوب بودوکته خودش برای اسهال خوبه،اگه با ماست بتونه بخوره،تاثیرش بیشتره،واینکه اسهال پای بچه رو زود می سوزونه،من هربار با صابون پاهاش رو میشستم،بعد کمی پماد کالاندولا میزدم،اصلا دچار سوختگی نمیشد

2740