2733
2734
عنوان

دخترم چند روزه اسهال شده .برای بچه ها چند روز طول میکشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2751 بازدید | 37 پست
این حرفا چیه ۲۱ روز!  همین الانشم ۷ روز وحشتناکه  اگه قرار بودبا زینک و کیدی لاکت خوب بشه ...

سلام عشقم اخه مامانا اکثرا رعایت نمیکنن بچه بدحال تر میشه جای بهتر شدن رعایت کنن به انتی بیوتیک نمیرسه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نداره اشکال داره اما ممکنه تا این اندازه هم طول بکشه شما اینایی که گفتمو تمام کمال رعایت کن تا ...

دفعاتش کم شده دیروز دوبار شد ولی شل تر از روزای عادی بود نمیدونم این خوبه یا بد من تجربه ای ندارم!

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
اهان میوم نده اصلا

سیب و موز چی؟! منشی دکتر خودش گفت بده

یه دکتر دیگه بردم گفت میوه اصلا نده 

از طرفی چون حساسیت ب لبنیات گاوی داره دکتر گفت کیدی لاکت  بریز تو شیر خودت ولی این منشی این دکتر میگه بریز تو آب سیب شیر بدترش میکنه!! سردر گم شدم ولی تا الان ریختم تو شیر خودم

2731
دفعاتش کم شده دیروز دوبار شد ولی شل تر از روزای عادی بود نمیدونم این خوبه یا بد من تجربه ای ندارم!

خوبه 

اما او ار اس دوای اسهاله حتما فردا به وفور بده بهش حد اقل دو لیوانو باید بخوره جمع میشه نگران نباش تا شنبه ادامه داشت دکتر ببر اما اگه دفعات کم شده یا نسبت به روزهای قبل کمی قوامدار تر شده یعنی رو به بهبوده

دکتر من که تا 21 روزم انتی بیوتیک نداد گفت بچه نباید انتی بیوتیک بخوره اما خیلی از دکترا میدن

انشاالله فردا بهتر بشه گلم خوبم شد براش ماهیچه بپز کماکان تا رو بیاد 

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
سیب و موز چی؟! منشی دکتر خودش گفت بده یه دکتر دیگه بردم گفت میوه اصلا نده  از طرفی چون حساسیت ...

سیب و موز خوبه عزیزم اما هیچ چیز قندی نباید بخوره هیچی

تو شیر خودت بهتر از اب سیبه چون سیب خودش برای اسهال خوبه ابشو شک دارم اصلا تو ابم بریزی بدی مهم نیستا اما شیرت خوب بهتره

به پاهاشم پودر بچه بزن چون زیر پوشکش میسوزه گناه داره بچه یا پماد پای بچه از اونایی که زینک اکساید داره سفید گچیه

سیب و موز خوبه عزیزم اما هیچ چیز قندی نباید بخوره هیچی تو شیر خودت بهتر از اب سیبه چون سیب خودش برا ...

باشه عزیزم حتما

مرسی از راهنماییت لطف کردی🌷

2740
خدا نکنه عزیزم  بردم دکتر گفت طول میکشه خوب شه کیدی لاکت داد و زینک

نبات‌سوخته بد۶ بهش سریع جواب میگیری

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
به پاهاشم پودر بچه بزن چون زیر پوشکش میسوزه گناه داره بچه یا پماد پای بچه از اونایی که زینک اکساید د ...

اره بمیرم براش پاش داغون شده بود دکتر گفت زینک نزن این قوی تره پماد هیدروکورتیزون داد دوروزه خوب شد وقتی هم خواب بود باز گذاشتمش خوب شد خداروشکر

نبات‌سوخته بد۶ بهش سریع جواب میگیری

نبات و میریزن تو قاشق میگیرن رو شعله برای اسهاله؟ یادم نبود ولی دوبار جوشونده نبات و پونه سفید دادم به نظر تاثیر داشت

نبات و میریزن تو قاشق میگیرن رو شعله برای اسهاله؟ یادم نبود ولی دوبار جوشونده نبات و پونه سفید دادم ...

نبات سوخته عالیه من امشب واسه برادر زادم دادم.یکمم عرق‌نعنا بریز هم عفونت را برطرف میکنه هم گرمه روده هاش قوت میگیره از اسهال جلوگیدی میکنه

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
نبات سوخته عالیه من امشب واسه برادر زادم دادم.یکمم عرق‌نعنا بریز هم عفونت را برطرف میکنه هم گرمه رود ...

برادر زادتون چند سالشه؟ فقط میترسم دخترم یکسالو نیمه س اذیتش نکنه!