2737
2739
عنوان

خوابیدن در دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 71801 بازدید | 53 پست

ب نظرم نرو اون بیاد ولی تو نرو 

من ی سال و نیم عقد بودم اصلا خونشون نخوابیدم ولی همسرم خونه ما میومد میخابید نرو همیشه رابطه تو حفظ کن با خانواده شوهر البته اگ خانواده راحتی داره برو 

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰

اره که میخوابیدم خب نامزدی همینجوریه دیگه عصر برو شب بمون فرداش برگرد من که اینقد دلتنگ میشدم دوریشو نمیتونستم تحمل کنم تا میگفت بیا زودی حاضر میشدم میرفتم خانواده شوهرم یه شهر دیگه بودن و یه ساعت راه بود تا خونه ما ولی بااین وجود تااینکه میگفت بیا دلتنگم فوری میرفتم دوران نامزدی همینطوره ازش لذت ببر

آنچه پایانی ندارد  _نه تو هستی نه من...! این انسانیت است که تا ابد فریاد کشیده خواهد شد.✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میرفتم و اصن اینجور نبود که بخواد احترامم زیرسوال بره یا..‌ هنوز بعد ۵سال کلی احترام میذارن یا شایدم خانواده شوهرم خوبن 

اگه خوبه و با منطق حتما برو 

من میرفتم تازه واسه شام هرچی دلم میخواست به شوهرم میگفتم اونم به مادرش برام درست میکردن

آنچه پایانی ندارد  _نه تو هستی نه من...! این انسانیت است که تا ابد فریاد کشیده خواهد شد.✋

من میخوابیدم 

مگا جه عیبی داره 

زنو شوهرید دیگه وااا 

تازه اگز شوهرت نیازشو جور دیگه بر طرف کنه یا خودت همیتجور گناه کردید

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2731
میگه بیا بخواب که اینجوری حداقل ببینمت بغلت کنم  ولی من نمیرم ☹

نرو...استاد ما میگفت ب دامادش گفته بوده هر کاری میکنید بکنید فقط شب دخترم بیاد خونه مث اینکه عزت میاره🤫راس میگه الان ۱۷ ساله خوشبخت داره زندگی میکنه همه ام غبطه میخورن

بنظرم از همون اول یه سری حریما بمونه بهتره

احترامت حفظ میشه

منم تو دوران عقدم ، میرم یه هفته میمونم خونشون خیلی هم خوش میگذره و همشون هم باهام خوبن 

اگه خونتون به هم نزدیکه یه آخر هفته تو برو اونجا یه آخر هفته اون بیاد خونتون 

شیرینی دوران عقدو از خودت دریغ نکن 

2740
گفتن دخترتون به پسرمون بی محلی میکنه و چه معنی داره دختر عقد شده بدون شوهر بخوابه و.... 😑

بعدش هم مامان جونم رو میاوردن وساطت کنه که من برم هررر شب بخوابم😑 اخه ما پسردایی و دخترعمه ایم

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
چ باحال 

اهههه😑😑😑

من بدبخت پشت کنکوری بودم... رشتم ریاضی... شاگرد اولم بودم.... خداییش شب امتحان نهایی سختم بودم برم اونجا

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
2706