2703
2553
عنوان

خوابیدن در دوران عقد

70824 بازدید | 53 پست

بچه ها الان دوران عقدمه

همسرم هفته ای یکبار یا دوهفته یکبار میاد خونمون 

ببشتر نمیاد میگه معذبم

صبح تا شب به خاطر کار زیادش خیلی کم میبینمش و خیلی کم میحرفیم شاید هر سه روز یکبار دوساعت ببینمش 

من خیلی کمبود محبت دارم از جانبش 

اون میگه یکشب در هفته هم تو بیا خونمون بخواب 

ولی من دوس ندارم اونجا بخوابم حس میکنم مثل قبل اون احترامه رو ندارم 

شما دوران عقد میخوابیدید خونه خانواده همسرتون؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دو شب بعد عقد اومدم خونشون مادرش هنگ کرده شب تنها تو اتاق منو شوهرم .

کم کم براش عادی شد البته من ۱ ماه تو عقد بودیم بعد عروسی کردیم 

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 

من یبارم نخابیدم

شوهرم دو سه باری اومد چون خواهر بزرگ داشتم معذب بود

هر هفته میرفتیم خونه ما تو روستااخرهفته ها

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2714

خوابیدن در دوران عقد چیه اسی

😁

بگو با هم راحت باشیم بغلش کنم بغلم کنه 

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

😶😶😶😮چه منحرفم

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

هر چقدر دوری کنه سرد تر میشه ها...

من که هفته اول رفتم خونش خوابیدم(اه اه)

نزار از نظر جنسی سرد شید.

سنش بالای ۲۵ هست

اگه هست که خب طبیعیه و مردا تو این سن نیارشون کم میشه

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

من شوهرم خونه مجردي داشت، با كمال ميلم مي خوابيدم خونه ش. 

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2706