2737
2739
عنوان

شام چی بخورم زود لاغر بشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6887 بازدید | 193 پست

نخور 

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
تا قبل از ساعت ۷شام رو خورده باش و از ساعت ۴عصر ب بعد کربوهیدرات نخور اصلا مثل نون برنج ماکارونی سیب ...

سیب زمینی آب پز بدون نون چاق کنندس؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شام هر چی دوست بخور و به اندازه بخور 

ناهار نخور یا سالاد بخور 

دلیل علمی داره الان خوابم میاد حوصله تایپ ندارم 

بعد اگر یادم بندازی برات توضیح میدم 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

ماست اورگانیک با کدو سبز رنده شده _ماست و نان جو _سوپ _سالا _تخم مرغ اپز_فیله مرغ گریل یا اپز_پوره سیب زمینی _کلا اپزی بخوری و کم کالری قند حذف بشه نان و برنج کمتر مصرف بشه تو وعده ناهار شام که اصلا .چای سبز .کشمش و توت خشک بجای قند ..

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2738
نخور 

با نخوردن که پوستم داغون میشه می‌خوام یه چیز چربی سوز باشه خصوصا برای شبا

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

نون و برنجو حذف کن به جاش غذاهای پروتئینی بخور

ماهی ام عالیه خیلی کم کالریه

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
ماست اورگانیک با کدو سبز رنده شده _ماست و نان جو _سوپ _سالا _تخم مرغ اپز_فیله مرغ گریل یا اپز_پوره س ...

چه منوی خوبیه مرسی گلممم

شنیدم باید ناهار نخورد من یه هفته ای دارم رعایت میکنم ناهار نمی‌خورم سبک شدم

با دل ضعفه چیکار میکنی من چند روزه دارم انجام میدم خیلی سخته امروز دیگه طاقت نیاوردم ساعت ۳ خوردم

این نیز بگذرد...                                   
نون و برنجو حذف کن به جاش غذاهای پروتئینی بخور ماهی ام عالیه خیلی کم کالریه

نون و برنج به نظرم نخوری خیلی زود جواب میده

2706