2737
2739
عنوان

شام چی بخورم زود لاغر بشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6885 بازدید | 193 پست
خب پس خیلی جلویی دیگه یجوری گفتی من با خودم فکر کردم یه گرمم کم نکردی😅  من چند ماه پیش هشت کی ...

عه چه بد😞😞

میشه برای نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین😊        انشالله همه منتظرا دامنشون به زودی زود سبز بشه😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه چه بد😞😞

😭😭😭😭😭😭⁦⁩😭خیلی بد دلم میسوزه خیلی خوشحال بودم 

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
😭😭😭😭😭😭⁦⁩😭خیلی بد دلم میسوزه خیلی خوشحال بودم 

انشالله عزیزم خدا یه نی‌نی دیگع بهت بده و برات نگه داره

میشه برای نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین😊        انشالله همه منتظرا دامنشون به زودی زود سبز بشه😔😔
2728
انشالله عزیزم خدا یه نی‌نی دیگع بهت بده و برات نگه داره

ان شاء ا... گلم😘

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
دهم حجم زیادی داره و همه مشکل دارن اما بیشتر سوالات از دوازدهم میاد زیست دهم برا ما خیلی سخت بود ولی ...

اره ....واقعن ....تازه شما اولین کنکوریاید ...مشاور داشتی؟؟؟

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
ببین بازوهای پر و درشت و ساق و ران درشت خیلی خوشگلتره تا لاغر

واقعن؟؟؟من بازوهام درشته میخوام لاغر کنم ...ینی نکنم؟؟

2738
 اره ....واقعن ....تازه شما اولین کنکوریاید ...مشاور داشتی؟؟؟

اره مشاور دارم  

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
اره مشاور دارم  

مشاورا کلا خودشون گیجن چه برسه به ما عزیزم سال دوازدهم تمر کزت رو بزار رو دوازدهم 

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
خوب درشتی که گوشتش اویزون باشه و نا فرم نه ....بزرگ و  خوش تراش

ن واس من اویزون نیس ..اما درشته ...

اره مشاور دارم  

اهان ...مشاور من  خودش پزشکی  دانشگاه تهران میخونه ینی دیگه باش ادامه ندم؟؟....اون گفت ماه اول و دوم تمام  تمرکزت روی ده و یازده باشه ولی من استرس دوازده رو دارم 

اهان ...مشاور من  خودش پزشکی  دانشگاه تهران میخونه ینی دیگه باش ادامه ندم؟؟....اون گفت ماه ...

دوازدهم به مراتب تمرکزت باید بولاتر باشه من گشاورای خیلی خوبی دو رفتم که تو کشور معروفن ولی همشون گیجن

دوازدهم به مراتب تمرکزت باید بولاتر باشه من گشاورای خیلی خوبی دو رفتم که تو کشور معروفن ولی همشون گی ...

ممنون عزیزم😍😍😍😍امیدوارم ک فردا موفق بشی و توی رشته ی مورد نظرت قبول شی با بهترین رتبه😊..برات بهترینا رو ارزو میکنم💜💛💚❤💙