2737
2739
عنوان

آرزوتون برای 10سال بعد ؟

196 بازدید | 37 پست

دوتا بچه داشته باشم.اولی دختر دومی پسر با فاصله 4سال.توی خونه بزرگ خودمون تو شهر محبوبم و در نهایت سلامتی و عشق دوطرفه بین خودم و همسر خوبم .ایران عزیزهم سرافراز و سربلند باشه

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

موفق باشم تو ی کار با حقوق خوب و راضی باشم برای یبارم ک شده از ی رشته ای رضایت داشته باشممممم الهییییییی  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2738

خونه .ماشین. خوشبختی. گل پسرمم کنارم باشه 😍😍😍😍

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

یه کار پر درآمد شوهرم داشته باشه یه بچه دیگه داشته باشم یه خونه خوب هم هر جا که بشه داشته باشم و یه ماشین مطمئن نه یه قوطی رانی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

10سال دیگه طبق رویاهام باید 6سال از گرفتن مدرک دکترام گذشته باشه. شاغل باشم با12سال سابقه. پسرم 12سالش میشه سالم و شاد باشخ .شاغل باشم. همسرم مثل الان دوسم داشته باشه. خونه و ماشینمون عوض کنیم

2706