2733
2734
عنوان

آرزوتون برای 10سال بعد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 37 پست

دو قلوهای دختر و پسرم نه ساله باشن 

و هیچ کسو نبینم که بخاطر نازایی مثل من اذیت بشه

هر کی اقدام کرد ماه اول خدا بش نی نی بده

یه خونه جدا از مادرشوهرم زندگی کنیم 

شوهرم بذاره خودم کارای خودمو بکنم 

برم گواهینامه بگیرم و ارزوی پشت فرمون نشستنم برآورده بشه 

یه کاری کرده باشم ک خانوادم بهم افتخار کنن

داداشم و خواهرام خوشبخت باشن 

مربی ورزشی باشم 

خیلی آرزوها خخخ

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

تونسته باشیم با همسرم ی خونه خریده باشیم..ی ماشین خوب..برای همسرم..و برای خودم..بتونم با ترس پشت فرمون کنار بیام.

ی زندگی اروم و روی روال موج مثبت...ارامش و قلق همدیگه دستمون اومده باشه.

دوتا بچه ۳ ساله و ۵ ساله یکی پسر یکی دختر...

موفقیت شغلی من و همسرم...و تحصیلاتمون رو تا جای که شغلمون ثابت و با در امد خوب باشه ادامه داده باشیم.

منم لاغر کرده باشم ...

خدایااااا به امید تووووو..یا حق..

😊😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارزوم اینه مردم سرزمینم در آرامش و اسایش زندگی بکنن حتی یه فقیرم تو سرزمینمون نداشته باشیم.خودمو خانواده ام مخصوصا برادر عزیزم به تمام آرزوهامون برسیم 

آدمی که حرف دیگران، نه بهش اعتماد به نفس میده نه تخریبش میکنه قطعا جای درستی ایستاده .
2731
ولی.......هیچکس نگفت آقامون ظهورکنه وازاین ظلم وستم ها بچه کشی ها رباخواری ها اختلاس ها تحریم ها وگر ...

بله .این دعا اصلا در راس همه خواسته هاست. یه دعای قلبی هست که چه بگیم چه نگیم ورد زبونمونه گلم 

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 

۱۰ سال دیگه امیدوارم اوضاع کشور رو به راه باشه ...

۱...خانواده ام همه سالم و سلامت دورهم باشیم .

۲...یه پسر ۹ ساله و یه دختر ۴ ساله داشته باشم .

۳...همسرم شغلش راحت باشه .

۴...ماشین خوب.

۵...خونه و وسایل شیک.

۶...داداشم زن و بچه داشته باشه.

۷..خواهرم ۳ تا بچه

خدایا فندق کوچولوی عزیزم رو به تو می سپارم سالم برسونش بهم ...بی نهایت سپاسگزارم...                                                          اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز