2737
2739
عنوان

معتقدین ک سرنوشت تغییر می کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 86 پست
من نمیفهمم تو این سایت خراب شده چرا فقط کسایی ک با نظر ما مخالف ریپ میزننن!!!!! 

چون این سایت برا کسایی که استانه ی صبرشون کمه طاقت فرساست ،اونقدر ریپ میزنیم که بشی ادم روزهای سخت😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اون بنده کجا وکی گفت؟! چطوری ازین حدیثا میسازن واقعا😑 حتی پیامبر هم از طریق جبرئیل با خدا حرف میزد ...

دقیقاً 😂 جواب عالی بود،  

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
باید پیدا کنم ببینمش 

اسمشو یهدم نیست یه جونی هست که خیلی بد نیاره و خودشو میکشه و عزرایل میاد میگه تو تا ابد تو اتیش میسوزی مگر این که ۹ بار تو شرایط مرگ قرار میگیری...باید خودتو نجات بدی خیلی جالب بود 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2740
اگه اینجوری پس یعنی خودت نمیتونی سرنوشتت رو تغییر بدی ولی دیگری میتونه سرنوشت تو رو تغییر بده 

دقیقا ادما روی هم تاثیرگذارن 

دیدی میگن الکی کسی راهنمایی نکن ممکنه کارش گره بخوره و باعث بشه سالها گرفتار بشه 

و خیلی چیزای دیگه تاثیرگذارن 

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
دقیقا ادما روی هم تاثیرگذارن  دیدی میگن الکی کسی راهنمایی نکن ممکنه کارش گره بخوره و باعث بشه ...

تاپیک خوبی من تا حالا از این نظر نگاه نکرده بودم به قضیه الان فهمیدم سرنوشت ما تو دستای دیگرانه 

دقیقاً 😂 جواب عالی بود،  

والا بخدا . این ک هیچ .. دقت کردی باشی خیلی چیزایی ک خیلیا به نفعشون هست در قالب حدیثی از پیامبر یا ائمه دیگه گفتن ! بچه ک بودم باور میکردم . ولی خب الان با عقل و منطق جور در نمیاد ! جالبه جوابی هم ندارن بعدش

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز