2752
2734
عنوان

معتقدین ک سرنوشت تغییر می کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 86 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب باقی فیلم چی میشه؟ اگه بخوای اینجوری تصور کنی  ممکنه یه خانمی خود کشی کنه همسرش بره دوباره ...

اونیکه خودش رو کشته سرنوشت بقیه رو عوض کرده لابد بخاطر همین خودکشی گناهه چون سرنوشت دیگری. و عوض میکنه

بنده ای با خدا گفت: اگر سرنوشت مرا نوشته ای پس چرا دعا کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم هر چه دعا کند!

اون بنده کجا وکی گفت؟! چطوری ازین حدیثا میسازن واقعا😑 حتی پیامبر هم از طریق جبرئیل با خدا حرف میزد . اونوقت گفتن بنده ای بخدا گف !!!! خب بگت دعا کردن خوبه

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2731
اونیکه خودش رو کشته سرنوشت بقیه رو عوض کرده لابد بخاطر همین خودکشی گناهه چون سرنوشت دیگری. و عوض میک ...

بازم میشه سرنوشت قابل تغییر یک نفر خودش کشت سرنوشت۱۰۰ نفر تغییر کرد

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
اون بنده کجا وکی گفت؟! چطوری ازین حدیثا میسازن واقعا😑 حتی پیامبر هم از طریق جبرئیل با خدا حرف میزد ...

من نمیفهمم تو این سایت خراب شده چرا فقط کسایی ک با نظر ما مخالف ریپ میزننن!!!!! 

خانم دومی باید دهنی خانم اولی رو بخوره اینم از تکلیفش  سوال بعدی 😂

😅

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
والا نمیدونم حس می کنم این فیلمه اون دنیا نمایان میشه

نمیدونم 

دیگه هرکس یه تصوراتی داره

خوب باقی فیلم چی میشه؟ اگه بخوای اینجوری تصور کنی  ممکنه یه خانمی خود کشی کنه همسرش بره دوباره ...

😐🤣🤣🤣👌 سوالاتی میمرسید ک از یاد شیطون میفتم 😂😂 

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
این موضوع خوبیه برا سناریو فیلم کارگردان بودم حتما یه همچین فیلمی میساختم خیلی جالب میشد😂

گفتم که یه سریال کره ای هست موضوعش همینه

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2706