2737
2739
بابای منم خیلی کمکمون میکنه الانم گفته 50تومن میدم کمکتون براخونه که میخاهیدبخریدبعدالان شوهرم میگه ...

تو هم بگو باشه بهش میگم ولی بیا در عوض دو دنگ ب نامش کنیم😏

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂بچه نداري؟ما اغلب به خاطر بچه ميريم و قبل بچه داشتن هم واسه پياده روي شباي تابستون ميريم ديگه&nb ...

دارم. اما پاساژ میبرمش 😁😁😁😁😁

پساده روی هم قبلنا تا کورش و اینا پیاده با شوهرم میرفتیم. یا میوه کلا شو۶رم خیلی خونه نیست که برام وقت بزاره

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
چقدر مردها پرو شدن بخدا

من از پدرم سال ۹۵ ۱۴ ملیون ارث رسید ب خواهرام گفتم ب هیییچ عنوان نمیخوام این پول بیاد تو خونم آخه شوهر منم پروعه ب زور راضیشون کردم تو ملارد با هم ی خونه خریدیم ب نام خودمون

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2731
اره متاهلم

عزیزم

مردا زیر نظر همین خانومایی بزرگ شدن که تو نی نی سایت و جامعه میبینی

با یه نگاه مرد سالانه

با این احساس که مرد برتره

اگه مرد خیانت کنه زن باید تو خودش دنباله دلیل باشه

اگه زن خیانت کنه هرزه ست حالا به هر دلیلی

اگر شما این چیزارو نمیتونی بپذیری دلیلش اینه که تو خانواده ای بزرگ شدی که مرد سالار نبوده و مادر پدرت نگاه برابری داشتن و به تو هم همین رو یاد دادن!

ولی موقع ازدواج پسری که میاد از همین جامعه است و اگر بخوای زندگیت دوام پیدا کنه باید بشناسیش عزیزم

کسایی که این راهنمایی هارو میکنن چون تجربه کردن با یه مردی که خودشو از زنش بالاتر میبینه چکار باید کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم دیدگاهه برابری دارم، چون پدر مادرم با هم تو زندگی برابر بودن!

اما بعد از ازدواجم متاسفانه فهمیدم مادر شوهرم به بچه هاش باوره این رو داده که زن از مرد کمتره و ....

بنابراین تصمیم گرفتم ادامه بدم این زندگی رو یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چون همسرم 36 سالشه، 35 سال اینجوری یاد گرفته حداقل 35 سال طول میکشه تا بفهمه این باور اشتباهه، دیگه نجنگیدم فقط سعی میکنم با سیاست و کمی گذشت زندگیو بگردونم!

اما فقط غصه ام واسه بچمه!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه دختر شد و از باباش یادگرفت تو کمتر از مردایی

یا پسر شد از بابا یاد گرفت از دخترا بالاتره 

چی کار کنممممممممممممممممممممممم

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
دارم. اما پاساژ میبرمش 😁😁😁😁😁 پساده روی هم قبلنا تا کورش و اینا پیاده با شوهرم میرفتیم. یا میوه ...

تو قلبت جایی برای خودت نداری🤔🤔🤔🤔🤔امضات،۷۰ درصد قلبت رو بزار واسه خودت و بچت ۳۰ درصد بقیه😘

من از پدرم سال ۹۵ ۱۴ ملیون ارث رسید ب خواهرام گفتم ب هیییچ عنوان نمیخوام این پول بیاد تو خونم آخه شو ...

نه خداروشکر من همسرم میگه اگه پدرتم داد به نام تو میکنیم.حتی الانم تو فکر یه خونه دیگش میگه اگه خریدیم به نام خودت  

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
2740

یکی دو صفحه اول رو خوندم

واقعا موندم بعضیا چرا اینقدر به داماد رو میدن و دخترشون رو بی ارج میکنن

دوست خودم ۵ ساله ازدواج کرده پدرش یه خونه داشته برای اینکه دامادش فکر نکنه منتی رو سرش هست سه دانگ کرده به نام داماد سه دانگ دختر خودش!!!ماشین و پول تو جیبی و ....بماند که میداد به دخترش چون تک دختره دوستم و بسیار پولداره پدرش

الان که بعد ۵ سال دوستم با شوهرش به مشکل خورده که از سردی و بی بخاری شوهرش خسته شده....پسره گفته مهریه نمیدم اون سه دانگ هم مال خودمه چون ۵ سال از عمرم تلف شده😐😐😐

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
نه دیگه نمیتونم خوبیا واسه شما تعریف از شوهر خوبه ولی حد داره اونایی که هی میگن تعریف کن ازش به شر ...

مردا پررو هستن!

جامعه یادشون داده پررو باشن!خانواده یادشون داده!

تعداد مردای خوب خیلی کمهههههههههههههههههههههههه!

ما یاد بگیریم بچه های خوب تربیت کنیم!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
نه خداروشکر من همسرم میگه اگه پدرتم داد به نام تو میکنیم.حتی الانم تو فکر یه خونه دیگش میگه اگه خرید ...

خدا رو شکر

یکی دو صفحه اول رو خوندم واقعا موندم بعضیا چرا اینقدر به داماد رو میدن و دخترشون رو بی ارج میکنن د ...

برا دوسته منم همین اتفاق افتاد!!!!!!!!!!!!!

یکی دو صفحه اول رو خوندم واقعا موندم بعضیا چرا اینقدر به داماد رو میدن و دخترشون رو بی ارج میکنن د ...

وای خدا چقدر لد خاک بر سرش کنن

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
وای خدا چقدر لد خاک بر سرش کنن

حالا پدر دوست من قاضی بوده قبلا 

موندم این چه کاری بوده کرده

مادرشوهر دوستم هم زبونش دراااااازه تا آسمون 

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
مردا پررو هستن! جامعه یادشون داده پررو باشن!خانواده یادشون داده! تعداد مردای خوب خیلی کمهههههههههه ...

شوهر منم تو دعوا هی میگه من مردم منم همش بهش میگم ک زن و مرد مساوین و فرقی نداره اینم ۳۶ سالشه ولی من دست بر نمی دارم و همش تو گوشش میگم ک بین ما فرقی نیست کاری وجود نداره ک اون بتونه انجام بده و من نه خدایی همین دیشب باز داشتم بهش میگفتم