2726
عزیزم همیشه همه کار رو ب خاطر خودت کن هر روز صبح خودت رو ببوس مثلا دست خودت متاسفانه ب ما زن های ایر ...

آره متوجه بودم چند وقت که امضام یخورده خاصه، اما بلد نبودم عوضش کنم. چشم ممنوم دوستم 😍😍😘😘😘

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لاشخور چیه؟ اگه هم کمکی کنن برای بچشونه که تو رفاه باشه حالا چی شد این کارا را کردی؟ من نمیخوام ق ...

قضاوتم نکن چون نامزدی بهمزدم نه عقد، من توضیح دادم کسی که به امید پول میاد خواستگاری لاشخوره

حق با شماس دقیقا درست گفتی ولی ما با کمک هم باید یه جا جلوشو بگیریم الان خود شما داری تلاش میکنی ...

آره حرفت درسته

من فردای عروسیم که مادر شوهرمو شوهرم زبون درازی کردن

همون روز نشوندمشون سر جاشون!

به شوهرم گفتم این رسمه زندگی نیست!

پررو گری و زبون درازی و دهن بینی کنی،گفتم همین امروز ازت جدا میشم!

که به غلط کردن افتاد،

بعده ها تا یه مدت میگفت تو نمیخوای با من زندگی کنی!

گفتم اگه خوب باشی میخوام، وگر نه درست متوجه شدی نمیخوام!

خلاصه الان آدم شده اما همیشه ترس از دست دادنمو داره!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
2728
شوهر منم تو دعوا هی میگه من مردم منم همش بهش میگم ک زن و مرد مساوین و فرقی نداره اینم ۳۶ سالشه ولی م ...

همسره منم دهنشو وا میکنه میگه مردم،

چند بار بهش گفتم خجالت بکش من مردم و تو زنی نکن!

پس فردا خدا بهت دختر میده این حرفو میزنی و اعتماد بنفسه بچه رو میگیری همین الانشم

مادر شوهرم دایم تو روز مره اینکه تو زنی اون مرده

تو مردی و اون زنه رو به همه میگه!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
همسره منم دهنشو وا میکنه میگه مردم، چند بار بهش گفتم خجالت بکش من مردم و تو زنی نکن! پس فردا خدا ب ...

تو کار خودت رو بکن وتوی خونت نزار تبعیض جنسیتی باشه من ب شوهرم میگم شاید نتونم جامعه رو درست کنم ولی توی خونه ای ک من زن اون خونه باشم نباید حرف زن بودن و مرد بودن باشه تساوی باید برقرار بشه💪

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
تو کار خودت رو بکن وتوی خونت نزار تبعیض جنسیتی باشه من ب شوهرم میگم شاید نتونم جامعه رو درست کنم ولی ...

خخخخخخخخخخخخ میگم

اما چند وقت یبار این حرف رو میزنه..............