2737
2739
عنوان

چرا اینقدر راحت همه چیزو خراب کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 105 پست
عزیزم خانواده ات پشتت هستن میگی سزکار هم میری  چرا میخای بپای کسی ک درکت نمیکنه بسوزی .تلاشتو ک ...

شما ازدواج مجدد کردین؟الان از زندگیتون راضی هستین؟از مردا دیگ میترسم حس میکنم مردا وقتی میفهمن دوسشون داریم خیلی بی رحم میشن😢

هرکس خدا را وکیل خود قرار دهد,خدا اورا ناامید نخواهد کرد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خدا اینا کی بودن دیگه .عروس گرفتن  یا منبع درامد 😧

چی بگم کلا با طمع شاغل بودنم اومدن جلو...پدرشوهرم معتاد بود فقط پووول میخاست

آره متاسفانه خیلی بچه ننه هست تو فاز نوجوونیش مونده بود خیلی با بچه بازیاش حرصم مبداد ی دختر هفتادی ...

منم سرکار بودم ولی وقتی من قهر میکردم میوندن خونه بابام شوهرم میومد سرکارم که منو بزور ببره بخاطرش کارمو از دست دادم حالا بیکارم تو خونه وایییی خیلی زجرم دادن مخصوصا خانوادش خدا ازشون نگذره

خدایا کمکم کن خیلی سردر گمم
2731
منم سرکار بودم ولی وقتی من قهر میکردم میوندن خونه بابام شوهرم میومد سرکارم که منو بزور ببره بخاطرش ک ...

عزیزم خیلی زوره کاش کارتو از دست نمیدادی...من وقتی اومدن محل کارم زنگ زدم ۱۱۰ ازشون تعهد گرفت...وااای جلو ۱۰۰ نفر بهم غحش میدادن همه تنم میلرزید تا چندروز نرفتم سرکار

عزیزم خیلی زوره کاش کارتو از دست نمیدادی...من وقتی اومدن محل کارم زنگ زدم ۱۱۰ ازشون تعهد گرفت...وااا ...

نمیتونستم ابرو ریزی کردنشو جلو همکارام ببینه بزور منو میبرد میگفت زنمه از ۱۱۰هم نمیترسید خیلی قلدره خیلی

خانوم ها از دوستان و آشنایانتون تو تهران اگر آقا پسری یا دختر خانومی قصد ازدواج داره لطفا اطلاعات کامل رو بدید من مادر بزرگ نامزدم رابط ازدواج هستن تعداد بالا باشه زودتر ازدواج صورت میگیره و کاملا هم رایگان انجام میدن. تو کار خیر شریک باشیم

2740

خودش همیشه بهم میگفت اگه نداشته باشمت دیوونه میشم واسه داشتنت هر کاری میکنم منو تهدید میکرد که اسید میپاشه تو صورتم تهدیدم میکرد که اگه طلاق بگیرم خانوادمو نابود میکنع وااااییی خیلی دیوودنه بود 

نمیتونستم ابرو ریزی کردنشو جلو همکارام ببینه بزور منو میبرد میگفت زنمه از ۱۱۰هم نمیترسید خیلی قلدره ...

خدا از هرچی آدم بی آبرو نگذره...درکت میکنم من همون یکبار کلی حلو ملت خجالت کشیدم تا چندروز اصن از اتاقم بیرون نمیزدم

خودش همیشه بهم میگفت اگه نداشته باشمت دیوونه میشم واسه داشتنت هر کاری میکنم منو تهدید میکرد که اسید ...

خب مشکلش چی بود ک جدا شدین

تورو خدا برام دعا کنید طلاقمو بده این دیوونه منو طلاق نمیده شبا کابوس میبینم که دوباره برگشتم تو زندگیش بخدا واسه طلاقم نذر کردم اگه طلاق بگیرم جشن میگیرم خدایا دارم دیوونه میشم