2737
2734
عنوان

چرا اینقدر راحت همه چیزو خراب کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 105 پست

نمیدونم واقعا چطور با همچین آدمی ازدواج کردم..با زبونش خامم کرد منم هیشکی تا اپن موقع تپ زندگیم نبود رام زبون بازیاش شدم

هرکس خدا را وکیل خود قرار دهد,خدا اورا ناامید نخواهد کرد... 
تورو خدا برام دعا کنید طلاقمو بده این دیوونه منو طلاق نمیده شبا کابوس میبینم که دوباره برگشتم تو زند ...

عزیزم من امشب بعد نماز واست دعا میکنم تو هم واس من دعا کن..شوهر من فقط حرررف میزد وگرنه خیلی ترسو بود از وقتی خودزنی کرد و زنگ زدیم ۱۱۰ تو سوراخ موش قایم شده و فقط زنگ میزنه التماس ب داداشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مشکلش چی بود ک جدا شدین

مشکل اخلاقی مشروب خوری دست بزن داشت یه بار بار قهر کردم اومدم خونه بابام بعد چند روز اومد به بابام گفت دخترت با یکی رابطه داره تهمت زد بهم بعد بابام بهش گفت اگه فک میکنی دخترم مشکل داره بده بخودم گفت نه ما رسم طلاق نداریم میکشیم بعدش با بابام درگیر شد شیشه ها ماشین بابامو شکست واییی خدا دیوونه بود 

خدایا کمکم کن خیلی سردر گمم
2731
مشکل اخلاقی مشروب خوری دست بزن داشت یه بار بار قهر کردم اومدم خونه بابام بعد چند روز اومد به بابام گ ...

یاااا قران ...عزیزم مواظب خودت باش عجب آدمیه

واسم دعا کن من همیشه سر نماز دعا میکردم که ولم کنه خدارو شکر خدا بهم کمک کرده فعلا آروم شده وکیلمم گفت راضی شده طلاق بده ولی پدر بزرگش فوت کرد رفتن شهرستان تا بعد چهلم نمیاد

مشکل اخلاقی مشروب خوری دست بزن داشت یه بار بار قهر کردم اومدم خونه بابام بعد چند روز اومد به بابام گ ...

طلاق گرفتن از همچین آدمی مسلما راحت نیست و خیلی تنش و اضطراب بهمراه داره ولی باید خیلی قوی باشی از خدا میخام نجاتمون بده...لعنت ب مشروب ک هرچی میکشیم از همینه گند زده ب زندگیامون..مطمنم اونموقه ک شوهرت اینکارو کرده مست بوده

بخدا خانوادم ترسیده شدن مامانم از اونشبی که اینکارو کرد نارحتی عصاب گرفت بخدا فقط میخوام این از زندگیم بره دیگه هیچی نمیخوام حتی اکه تا اخر عمرم محرد بمونم ارزشش بیشتره تا با این روانی باشم

2740
بخدا خانوادم ترسیده شدن مامانم از اونشبی که اینکارو کرد نارحتی عصاب گرفت بخدا فقط میخوام این از زندگ ...

پدر و مادرمون خیلی گناه دارن منم شبی ک شوهرم خودزنی کرد مامانم بردیم دکتر بابام نمیتونس حرف بزنه همه ترسیدن اخه ما تا حالا این جیزا نداشتیم...بعدم ک داداسم بهش گفت چرا اینکارو کردیذگفت فشار روم بود بیست روز خواب و خوراک نداشتم خودمو زدم

طلاق گرفتن از همچین آدمی مسلما راحت نیست و خیلی تنش و اضطراب بهمراه داره ولی باید خیلی قوی باشی از خ ...

آره خدا لعنتش کنه چقد واسه همین مشروب خوردنش باهاش دعوا نیکردمو کتک میخوردم اینم بگم من تو عقدم هنوز عروسی نکردم این خسیسا میمردن واسم یه عروسی بگیرن دو ساله که تو عقدم مادرش واسه هزار تومن پول جون میداد بخدا وقتی میخواستم عقد کنم واسه خرید عقد بهم میگفت بیام بگو چی میخوای همرا با قیمت مثلا میگفتم مانتو ام میخوام میکفت همون مانتو قبلیاتو بپوش واییییی خیلی خسیو گدا و احمق بودن

پدر و مادرمون خیلی گناه دارن منم شبی ک شوهرم خودزنی کرد مامانم بردیم دکتر بابام نمیتونس حرف بزنه همه ...

آره بخدا بخاطر خانوادمونم که شده باید این ادمایی سمی و شیطاتو از زندگیمون بندازیم بیرون گور بابایه عشقو علاقه و دل مهم خانوادمن

آره خدا لعنتش کنه چقد واسه همین مشروب خوردنش باهاش دعوا نیکردمو کتک میخوردم اینم بگم من تو عقدم هنوز ...

خاااک بر سرشون...شوهر من ماهی ۶ تومن حقوقش بود کلی خرجم کرد ولی هرجی طلا واسم خرید فروختم ک خونه بخریم آخرشم گند زد..بخدا ب این چیزا نیس حاضر بودم ی عمر تو نداری باشم ولی مرررد میبود و پام وایمیستاد و پست پا نمیزد دست از کارای احمقانش برمیداشت

نه...دارم جدا میشم...ولی دیشب خواب دیدم جهازمو برگردوندم😢

منم جداشدم البته توعقد من چون خیلیییی تنهام همش میگم کاش اون بود متلا حرف میزدیم واینا اگه ی نفردیگه بیادتوزندگیم خلاص میشم ازاینهمه فکر