1147
1292
عنوان

ديوونه شدممم

1324 بازدید | 154 پست

با يكي هستم همش حس ميكنم خودم سرترم كه خب اكثرا دخترا سر تر از مردان

حالا من ميخوام بدونم در حديه كه اصلا به هم نيايم:///ولي از ترس اين وقيح عكس نميتونم بزارم

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

گلم از مرد قیافه نخواستن که

مرد با موقعیتش سنجیده میشه

خانوم هست که زیباییش درنظر گرفته میشه

چه بسا تو خوشکلتری ولی اون موقعیت و ثروت بیشتری داره😑😑

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......

من تا عکس نبینم از این تاپیک بیرون نمیرم😑

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗
1334
تو ي تايپيك ديگه ي عكس عادي گذاشتم بلد نيستم همونو پاك كنم حالا اون مهم نيست اگه اينو گذاشتم چطور پا ...

سه نقطه پایین پستی که میزنیو بزن گزینش میاد بپاک

میشه واسه مشکلم و آرامش دلم ی صلوات بفرستید😙
من تا عکس نبینم از این تاپیک بیرون نمیرم😑

😅😅😅😅😅

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......
تو ي تايپيك ديگه ي عكس عادي گذاشتم بلد نيستم همونو پاك كنم حالا اون مهم نيست اگه اينو گذاشتم چطور پا ...

عکس بزار تا ۳ دقیقه فرصت داری پاکش کنی

۳ نقطه پایین عکسو بزن بعدگزینه حذف 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗

زیر عکس سه تا نقطه هست اونو بزن زیر سه دقیقه اگه باشه پاک میشعه

فقط 41 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  
1226

نه به هم میایین

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری  
نه به هم میایین

مگه گذاشت  

فقط 41 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  
1280