2733
2739
عنوان

خواهرم پسر دار شده شب و روز گریه میکنه😔😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 74 پست

خیلی رفتارشون مسخره بوده

ما یا ازین ور بوم میفتیم یا ازونور انگار همیشه

برادرشوهرمنم دختر دوس داره بچه اولش بدنیا اومده تا دوماه نرفته خونه ببیندش زنش خونه مامانش مونده

الان دومیشونم پسر شده

ما دختر داریم جاریم یبار با برادرشوهرکوچکترم حرف میزد میگفت دخترشون که نسل حساب نمیشه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قابلمه جان اونجاش ک خواهرت با علم ب اینکه بچه پسره و شوهرش عاااشق دختر جشن و بادکننکش تو کتمون نمیره😐😐😐

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
خیلی رفتارشون مسخره بوده ما یا ازین ور بوم میفتیم یا ازونور انگار همیشه برادرشوهرمنم دختر دوس داره ...

دقییییقا حالا من یه دختر خدا بهم داده پدر شوهر احمقم هی میگه خیلی شبیه پسراس ماشالا این ماشالا رو که میگه حرص میخورم بیچاره مادرم میگه نمیدونم دختر شه خوشال شیم یا پسر دو تا داماد عتیقه افتاده به جونموننن

2731
قابلمه جان اونجاش ک خواهرت با علم ب اینکه بچه پسره و شوهرش عاااشق دختر جشن و بادکننکش تو کتمون نمیره ...

عععششششقم چند بار بگم مادر شووووهر عنش گیر داد باااااااید جشن بگیری جشسششنم آنچنانی نبود عمو های من بودنو خاله دامدمون آخه اونا شیرازین اینجا فامیل زیاد ندارن

بادکنک که میترکه میبینه باز پسره شوهرش خییییلی بد خودشو تابلو کرد جلو همه رفت تو اتاق درو بست خواهرم ...

با این سطح از شعور و سواد شوهرش من دیگه جشن گرفتن و شلوغ بازی خواهرت رو درک نمیکنم😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
ینفر تو روستا ما بود ۴تا دختر داشت دوباره زنش حامله بود ب زنش گفته بود اگه ایندفعه دختر بشه دوتا دست ...

الکیه...من این داستان رو از زبون هزار نفر تو شهر خودشون شنیدم  

نمیدونم چرا باورم نمیشه مادرشوهری که پسری نباشه داریم مگه

فقط در صورتی هست که بچه عروسش پسر باشه و بچه دخترش دختر. به خدا من اصلا واسم دختر و پسر فرقی نمیکنه. ولی مادر شوهرم به خاطر اینکه یه وقت من فکر نکنم بچه ام پسره از خواهر شوهرم سرترم. هی راه به راه میگفت قربون بچه دختر بسم.آدم ده تا دختر داشته باشه.از یه طرف دخترشو مجبور کرد که زودتر یکی دیگه بیاره تا پسر بشه. به خدا نمیدونم اینا با خودشون چه فکری میکنن مگه دختر و پسر واسه مامان و بابا فرق میکنه. من که از خدامه بچه بعدیم دختر بشه 😍😍😍😍

2738

کاش بشه وقتی کسی تاپیک میزنه و ما ب دلایلی شک داریم ب داستانش توهین نکنیم و چیزی تو تاپیکش نگیم و نگیم ک باورمون نشد بی صدا بریم از اون تاپیک....اینکه بگیم باورمون نشد شاید چن نفر دیگم این فکر شمارو کنن و الکی قضاوت کنن.چن مورد اینجور دیدم ک میگم.....

طرف مریض نیست که بیاد الکی داستان سرهم کنه خانما.من خودم بارها شده داستانم مشکلم گفتم و باورشون نشده بعضیا حتی چن مورد گفتن عکس بده ببینیم دختری یا ن.عکس دستام دادم میگن چرا لاک نداری😕

هی گزارشا الکی....و حذف حساب کاربری....

تصمیم گرفتم تو این اکانتم فقد خواننده خاموش باشم تاپیک زیاد نزنم.....

حتی قبلا با قضاوتهای بی جا چن نفر اشکمو در اوردن.....

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
کاش بشه وقتی کسی تاپیک میزنه و ما ب دلایلی شک داریم ب داستانش توهین نکنیم و چیزی تو تاپیکش نگیم و نگ ...

و این ادمو بیشتر داغون میکنه چرااااااا داستانو باور نمیکنن چون حتما خودشون پسرین دیگه مللللللت دست از این تبعیص جنسیتی بردارین طفلی خواهرم اشک میریزه از بیشعوری شوهر و مادر شوهرش خانوم اومد نشسته خونه خواهرم با این ویار افتصاحش کنده هم نمیشه بره

2706