2733
2734
عنوان

خواهرم پسر دار شده شب و روز گریه میکنه😔😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1301 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قابلمه جان اونجاش ک خواهرت با علم ب اینکه بچه پسره و شوهرش عاااشق دختر جشن و بادکننکش تو کتمون نمیره ...

گلم دیگه توحشن تعیین حنسیت مادر از جنسیت خبر دار نمیشه که 

گلم دیگه توحشن تعیین حنسیت مادر از جنسیت خبر دار نمیشه که 

جدی؟ چ هیجان انگیز😍😍 خدا سومیمو بمن دختر بده همینجوری سورپرایز شم انشاالله 😁

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒

جشن تعیین جنسیت رو کسایی میگیرن که براشون جنسیت مهم نیست! اخه مگه مجبورید؟😐

والا منم عاشق دختربچه هام ولی توجشن فهمیدم یه گل پسر دارم خب هدیه خداست برای چی گریه؟ 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
جدی؟ چ هیجان انگیز😍😍 خدا سومیمو بمن دختر بده همینجوری سورپرایز شم انشاالله 😁

اره با یکی از فامیل نزدیک میرن سونو و میگن به مادر نگن جنسیتو فقط به نفر میدونه اونم بادکنک میخره خیلی بزرگ توش رو کاغذ رنگی ابی یا صورتی نسبت بهجنسیت بچهپر میکنن تو جشن مادر میترکونه بادکنکو و از رنگ اون کاغذا میفهمه جنسیتو خیلی باحاله 😍😍

2740
فقط در صورتی هست که بچه عروسش پسر باشه و بچه دخترش دختر. به خدا من اصلا واسم دختر و پسر فرقی نمیکنه. ...

ادم دوس داره وقتی یکیو نداره تجربه کنه، ولی دیگه وقتی بچه دختر شد یا پسر شد ناراحتی معنا نداره

من دومیم دوس داشتم پسر شه، دختر شد، همه وجووووووووودمه

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست
ادم دوس داره وقتی یکیو نداره تجربه کنه، ولی دیگه وقتی بچه دختر شد یا پسر شد ناراحتی معنا نداره من د ...

یه مادر ۹ ماه باید یه فرشترو تو وجودش پرورش بده اخرم معذرت میخوااااام شوهر گوه خورش لگه من دختر میخواستم انگار سوپرمارکته

ادم دوس داره وقتی یکیو نداره تجربه کنه، ولی دیگه وقتی بچه دختر شد یا پسر شد ناراحتی معنا نداره من د ...

اون که صد البته

مگه میشه آدم پاره تنشو دوست نداشته باشه

خدا فقط به همه بچه سالم و صالح بده. دختر و پسرش مهم نیست.

2706