2737
2739

خواهرم یه پسر سه ساله به ششششدت زیبا داره که میزنه و ناخواسته باردار میشه دوباره از شانس بد ما همسرشون به ششششششششدت دختریه حتی وقتی فهمید اولی پسره چند بار به سونو گراف گفت دکتر اشتباه نکردی حتما پسره که پسرم شد مادر شوهرشم کلا خانوادگی عشق دخترن البته وقتی پسر اول خواهرم به دنیا اومد بعد به دنیا اومدن الان باباش عاشقشه اما وقتی فهمید خواهرم دومی رو خدا خواسته بارداره به خاطر اوصاع جامعه میگف نمیخوامو سقط کن که با التماس خواهرم راضی شد بمونه حالا

چند وقت میگفت میدونم این حتما خدا ناخواسته داده دختره و خواهرم شد ۱۱ هفته حتی مادر شوهرش از ذوق دختر از شیراز پاشد اومد تهران چه جشن تعیین جنسبت مفصل و اینا ولی وقتی میرن سونو قرار شد فقط مادر من در جریان باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا برعکس این اتفاق برای خواهر من افتاد 

پسر میخواست دختر شد 

ای خداااا😂

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2738

الان ميان ميگن همه دنبال پسرن و شانس خواهر شما برعكس شده😐😐چ فرقي داره دختر و پسر؟؟؟ مردم ايران كي ميخوان مساله جنسيت بچه رو براي خودشون حل كنن. خدا داند!!!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
2706