2733
2734
عنوان

سروصدا

523 بازدید | 57 پست

سلام مهربونا

كسى هست مثل من ك تو جمع هاى ك صدا بلنده 

مثلا صداى جيغ و داد و اينا باشه سردرد بگيره حالش خراب شه 

من حتى وقتى دوتا بچه جيغ ميكش همزمان و بازى هاى وحشيانه ميكنن حالم بد ميشه 

اصلا تحمل سروصدا رو ندارم 

مخصوصا اگه تو اون سروصدا تلويزيونم روشن باشه 😫

چيكاركنم بتونم تحمل كنم و حالم بد نشه

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راهش اینه یه نعره بلند بکشی اون بچه ها رو هم بگیری به باد کتک 

مامان باباشونو اول باید زد یکی دیگ زاییده ما باید تحمل کنیم 😐😂

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

حتى تو اين جمع هاى زنونه ك هركس واسه بغليش يه چى تعريف ميكنه و يه صداي همهمه اى ايجاد ميشه حالم بد ميشه 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2740

اهل جمع های پر جیغ و سر و صدا نیستم واسه همین اگ اینجوری باشه نمیرم هر کی هم هر جور فکر کرد مهم نیست. مهم آرامشه 😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
راهش اینه یه نعره بلند بکشی اون بچه ها رو هم بگیری به باد کتک 

نميشه ك اولا بچه ها رو دوست دارم و نميخوام ك از دست من ناراحت شن دوما حوصله جروبحث بعدش با ماماناشون رو ندارم

خيلي وحشي و بي ادبن زد تو صورتم يكيشون دماغم از درد گرفتم يك ساعت

از تصورش خندم گرف  

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...