2737
2734
عنوان

سروصدا

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 57 پست
نشانه‌هایی مثل سردرد بی اشتهایی بی خوابی خواب های بد و ....ندارین؟

سردرد ك دارم در اثر همين شلوغى ها

بقيه موارد نه 

فقط شبا نميخوابم و صبحا ميخوابم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ام كه اومد ٣ ماه انقدر شب تا صبح جيغ زد كه عادت كردم به صدا الانم كه مدام صداي آهنگ روروئك و جغج ...

من خواهرزاده و برادر زادم تقريبا هر روز خونه ما هستن ولى من عادت نكردم بدتر شدم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2731
اومدم یه عیب و ایرادی روت بزارم اصطلاح علمی بلد نبودم 😁😁😁 پس صبر پیشه کن خواهر

اى دختربلا

بچه که نمیتونه بشینه یجا خب زندگی برا بچه همین بازی کردناشونه.مامانا هم انقد میدون دنبال بچه حریفشون نمیشن .ما باید سعی کنیم اذیت نشیم،خودمم میگما دوتا بچه دارم جیغ و داد و توپ بازی و بدوبدو میکنن وقتی عصبانی میشم از خودم ناراحت میشم نه از بچه ها آخه بچه ها قصدشون اذیت نیست که دعواشون بکنیم گنا دارن

منم مجرد بودم همين بود ولي عادت نميكردم  بچه خودت باشه عادت ميكني چون مجبوري

اها 🦋💜

2740
بچه که نمیتونه بشینه یجا خب زندگی برا بچه همین بازی کردناشونه.مامانا هم انقد میدون دنبال بچه حریفشون ...

نه منم از بچه ها ناراحت نبستم ميگم كاش يه راهكارى باشه بتونم حالمو خوب نگه دارم و دچار سردرد نشم 

ولى اطرافيان من ك بچه دارن خيلى بيخيالن و برهم زدن ارامش ما براشون مهم نيست فقط مهم خودشونن 

من ميگم وقتى بچه ادم شلوغ ميكنه 

بهتره بيشتر از هفته اى يكبار اونم به مدت يكى دوساعت مزاحم بقيه نشيم 

ميتونن بچه رو باشكاه ثبت نام كنن يا ببرن شهربازى يا پارك و ...

خلاصه بچه تمام انرژي شو ك نبايد تو خونه مامان بزرگ خالى كنه 

ما مجردا هم گناه ك نكرديم دلمون ارامش ميخواد 

دقیق مطمئن نیستم ی بار ی جا خوندم از خشکی مغزه چون خودمم همینجوریم و راه درمانشم روغن بنفشه خالص رو ...

پیدا کردنش کاری نداره خودتم میتونی درست کنی

من یه مدت برا سینوزیتم استفاده کردم فوق العاده ست ترسم نداره...

هر سوراخ بینیتو نوبتی بریز

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
نه منم از بچه ها ناراحت نبستم ميگم كاش يه راهكارى باشه بتونم حالمو خوب نگه دارم و دچار سردرد نشم&nbs ...

درسته من الان بچه هام شلوغ ترو پر سروصداتر شدن مث قبلنا زود به زود نمیرم خونه پدرشوهرم،قبلا شبا میموندم الان اصرارم میکنن میگم بچه کوچیک دارم شبا گریه میکنه مزاحم خواب بقیه میشه.البته میدونم الانم  ازم ناراحتن که کم میرم😐.

من خواهرزاده و برادر زادم تقريبا هر روز خونه ما هستن ولى من عادت نكردم بدتر شدم

خب حق داری نباید هر روز بیان ؛چه کاره ایه من بچه ندارم ولی هفته یبار میرم هرچیم مامانمم میگه نمیرم .چون داداشم مجرده دیر از سرکار میاد میدونم اذیت میشه چون ماها تعریف میکنیم اون بنده خدا جمعه ها هم میره سرکار شغلش آزاده خب بهش فشار میاد...

بعد یه چیزی بهشون بگو الان که تعریف کردی یاد مجردیم افتادم دوتا خواهر زاده ام مدام بودن منم درس داشتم کنکوری بودم همش اذیت میشدم ..

شما چندسالته ؟اگر دانشجویی پشت کنکوری چیزی هستی واقعا سخت میشه ولی اینقدر به صدا حساس نباش چون برات مشکل روحی خدایی نکرده بوجود میاد ولی به مادرتم بگو که توامآرامش میخوای

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
درسته من الان بچه هام شلوغ ترو پر سروصداتر شدن مث قبلنا زود به زود نمیرم خونه پدرشوهرم،قبلا شبا میمو ...

افرين به اين درك و فهمت 

حالا اگه خونه مامان يا مادر شوهر ادم مجردى نباشع 

ميشه ك بيشتر هم رفت 

ولى خدايى بيشتر از يكبار مزاحمته 

خوب اگه من شلوغى بچه رو هر روز هرروز دوست داشتم ك شوهر ميكردم و يه دونه مياوردم 

خدايى هيچ كس ما مجردا رو درك نميكنه 

هميشه توقع دارن ما همه كارامونو ول كنيم و با اونا باشيم و بايد در همه حال حوصله داشت و مهمون دارى كرد 

خيلى سخته 

امشب با خودم ميگفتم كاش ميشد برم يه جاى دور