2737
2734
عنوان

برتری نژادی

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 113 پست
خب صد در صذ. جغرافیا تاثیر گذاره توی. هوش و استعداد. و... مثلا ژاپنی ها بخوان نخوان خوب بار میان چ ...

خب اگه این شرایط ادامه پیدا کنه همینطوری باعث نمیشه کودکان ژاپنی ژن و دی ان ای بهتری نسبت به سودانی ها داشته باشن؟
آیا همین نکته باعث برتری نژادیشون نمیشه؟

♥خدایا خودت مراقب من و عزیزانم باش♥...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب این بهتر بودن محیط به قول شما باعث بهبود عملکرد میشه اگه این بهتر بودن محیط و تغذیه برای مدت زمان ...

من فکر میکنم بله. ولی بازهم باهوش تر بودن و پیشرفته تر بودن یسری از نژاد ها از لحاظ انسانی نباید دلیل برتری باشه

2731
مطمئنا توی دی ان ای تاثیر نداره . مثلا توی کشوری که سطح آموزشی پایین هست خب مردم سوادشون میاد پایین ...

چرا تاثیر نداشته باشه؟
پس چرا در جوامع پیشرفته مثل آمریکا هنوز هم یک سری از نژاد ها موقعیت شغلی، درآمد بهتر،بهره هوشی بالاتری دارند؟

این تفکر فاشیستیه

نظرتون قابل احترامه آبجی خوبم .😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
من فکر میکنم بله. ولی بازهم باهوش تر بودن و پیشرفته تر بودن یسری از نژاد ها از لحاظ انسانی نباید دلی ...

خب وقتی یک گروهی از نظر ژنتیکی باهوش تر باشن ایا موفق تر نیستند؟ ایا مسائل رو بهتر درک نمیکنند؟

2738

ولله نازيسم چندين ساله منفور هست توي همه دنيا

نژاد پرستي هيچ جا طرفدار نداره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خب اگه این شرایط ادامه پیدا کنه همینطوری باعث نمیشه کودکان ژاپنی ژن و دی ان ای بهتری نسبت به سودانی ...

نه چون همیشه یه مدل نیست دنیا 

و. با جریان مهاجرت و...میشه این ژن ها ادغام پیدا کنن پس نمیشه گفت انحصاری یه ژن برتره

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
چرا تاثیر نداشته باشه؟ پس چرا در جوامع پیشرفته مثل آمریکا هنوز هم یک سری از نژاد ها موقعیت شغلی، درآ ...

مطمئنید به خاطر نژادشونه؟ به خاطر تلاش و هوش نیست ؟ یا به خاطر فضای سیاسی و قدرت اجتماعی؟

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
چرا تاثیر نداشته باشه؟ پس چرا در جوامع پیشرفته مثل آمریکا هنوز هم یک سری از نژاد ها موقعیت شغلی، درآ ...

ببين از نظر هوشي خاور دور از همه باهوش ترن

كره

چين و ژاپن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اره  ایرانی ها خیلی بهش افتخار میکردن اما طی تحقیقی رد شد

کلا اکثریت ایرانی ها نژاد پرستن متاسفانه

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2706