2733
2734
عنوان

برتری نژادی

| مشاهده متن کامل بحث + 1297 بازدید | 113 پست
نمیشه گفت یه نژاد از بقیه بالاتره . موقعیت فرهنگی تحصیلی اجتماعی و حتی سیاسی تاثیر بسزایی توی شکلگیر ...

نژاد منظورش کشوراست

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  

خب صد در صذ. جغرافیا تاثیر گذاره توی. هوش و استعداد. و...

مثلا ژاپنی ها بخوان نخوان خوب بار میان

چون موقعیت همه جوره فراهمه برای هوش و فرهنگ بهتر

اما یه لیبیایی یا سودانی و...چون امکانات جاهای دیگه رو ندارن در. نطفه خفه میشن و بنا به شرایط زندگیشون حتی خلاف کار هم میشن

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انسان ها نسل به نسل در حال تکامل هستن

بسته به شرایط محیطی فرهنگی، مثلا وقتی توی کشوری جنگ هست نسل بعدی تغییرات اساسی میکنه

پس میشه به دلایلی جامعه ای در راستای تکامل مثبت قدم بردارن بعضی منفی

از نظر من نژاد برتر وجود داره اما باعث برتر دونستن اون ادم ها یا اون ملیت نسبت به ادم های دیگر ملیت ها نباید باشه

2728

ب شخصه برتری نژادی رو قبول ندارم ، برتری افراد ب هم ربطی ب نژاد و موقعیت مالی و کشور و تحصیلات نداره ، برتری کسی بر دیگری فقط ب میزان و مرتبه ی ایمان توأم با عملشه.هر چ با ایمان تر با تقواتر با ورع تر ، بالاتر و برتر.

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

از نظر من همه برابرن چ ضغیف چ قوی. 

در مورد سوال دومتون بگم کشورایی ک سطح هوششون پایین تره اکثرا جزو کشورای فقیرتر هستن. فقر دسترسی ب تغذیه سالم و دسترسی ب امکانات و تحصیلات عالی رو مشکل میکنه . پس تا حدود زیادی محیطی هست. وقتی کشورای غربی محیطشون رو ارتقا دادن تا حدود زیادی ژنشون هم تبدیل ب همون ژن برتر شد بقول بعضی

با سلام خیر. بی بی سی یه مستند داره راجع به این موضوع سرچ کنی پیدا میکنی. کلا نژاد برتری وجود نداره. ...

درسته تمام افراد نژاد های مخلوط دارند اما در همون آزمایش دی ان ی هم یک نژاد که درصد بیشتری نسبت به بقیه داره.
سئوال اینه دلایل تفاوت عملکرد یک نژاد به دیگری پس چیه؟
چرا یک سری افراد از یک نژاد شغل های بهتر،درآمد بهتر، بهره هوشی بهتری دارند؟
این فقط بخاطر تاثیر محیطه یا دلیلی برای برتری نژادی؟

♥خدایا خودت مراقب من و عزیزانم باش♥...
نژاد منظورش کشوراست

میتونه کشور هم باشه . مثلا ایرانی ها و آلمان ها نژادشون آریایی هست 

اینو یه جایی خوندم 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2740
نمیشه گفت یه نژاد از بقیه بالاتره . موقعیت فرهنگی تحصیلی اجتماعی و حتی سیاسی تاثیر بسزایی توی شکلگیر ...

درسته در هر جماعه ی افراد مختلفی با توانایی های مختلفی وجود دارند
اما منظور من به صورت میانیگنه، چرا به صورت میانیگن یک سری از نژاد ها نتایج بهتر و عملکرد بهتری دارند.
آیا همین عملکرد بهتر دلیلی واسه برتری نژادی نیست؟
اگر یک نژادی به طور پیوسته در محیط خوب و نژاد دیگر به طور پیوسته در شرایط بد زندگی کند
آیا این پیوستگی زندگی در محیط خوب باعث بهبود عملکرد و دی ان ای گروه اول نمیشه؟ در نتیجه باعث برتری نژادی اونها نسبت به گروه دوم؟

درسته تمام افراد نژاد های مخلوط دارند اما در همون آزمایش دی ان ی هم یک نژاد که درصد بیشتری نسبت به ب ...

هم دلایل محیطی هم ژنتیکی. در طی تکامل بعضی ژنها برتری پیدا کردن. بعد خود محیط باعث روشن شدن چراغ ژنها میشه‌ مثلا جوامعی که مرفه ترن چون تغذیه خوبه بهره هوشی بالاتره. یا جوامعی که تغذیه خاصی دارن مثل جزایر ژاپن عمرشون بالای صد ساله. پس هم محیط هم ژن تاثیر گذاره 

از نظر من همه برابرن چ ضغیف چ قوی.  در مورد سوال دومتون بگم کشورایی ک سطح هوششون پایین تره ...

خب این بهتر بودن محیط به قول شما باعث بهبود عملکرد میشه
اگه این بهتر بودن محیط و تغذیه برای مدت زمان زیادی و به صورت پیوسته ادامه پیدا کنه
و  از اون طرف محیط بد و تغذیه بد واسه نژاد دوم، سالیان سال ادامه پیدا کنه
نژاد اول در نتیجه این پیوستگی دی ان ای و ژنتیکشون پیشرفت نخواهد کرد؟

درسته در هر جماعه ی افراد مختلفی با توانایی های مختلفی وجود دارند اما منظور من به صورت میانیگنه، چرا ...

کلا از نظر علمی این سیستم داره کار میکنه

ما یه چیزی داریم به اسم الگوریتم ژنتیک

الگوریتم ژنتیک میاد نسل به نسل بهترین ویژگی ها رو به نسل بعدی منتقل میکنه

حالا با تقاطع یا جهش

تا سال ها پیش فکر میکردن این ژن ها صرفا از پدر مادر منتقل میشه

بعد ها ثابت شد محیط، فرهنگ، عادات، میتونه ژن های مارو دستخوش تغییر کنه و این تغییر به نسل بعد هم منتقل بشه

درسته در هر جماعه ی افراد مختلفی با توانایی های مختلفی وجود دارند اما منظور من به صورت میانیگنه، چرا ...

مطمئنا توی دی ان ای تاثیر نداره . مثلا توی کشوری که سطح آموزشی پایین هست خب مردم سوادشون میاد پایین وقتی حکومت کشور تصمیم بگیره سطح آموزش رو ارتقاء بده همون مردم پیشرفت میکنن . تنها چیزی که میتونه انسان ها رو از هم متمایز کنه سوای فاکتور های ظاهری , فقط و فقط فرهنگ هست . این فرهنگ اول از همه از طریق خانواده و بعد از طریق نهاد های حکومتی و جامعه به فرد منتقل میشه. البته این نظر منه و توی پایان نامم هم مطرحش کردم

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2706