2737
2734
عنوان

برتری نژادی

1291 بازدید | 113 پست

آیا شما به برتری نژادی اعتقاد دارید؟ در صورتی که یک نژاد به طور کلی از نظر بهره هوشی، درآمد، شغل و ... از نژادی دیگر بالاتر باشد آیا این دلیلی بر برتر نژاد گروه اول بر گروه دوم است؟
یا اینکه دلایل دیگری برای به وجود اومدن این نتایج از جمله تاثیر محیط، فرهنگ،موقعیت کشور و ... وجود دارد؟

♥خدایا خودت مراقب من و عزیزانم باش♥...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

با سلام خیر. بی بی سی یه مستند داره راجع به این موضوع سرچ کنی پیدا میکنی. کلا نژاد برتری وجود نداره. هر کسی تو هر کشوری ممکنه مخلوطی از نژادهای مختلف باشه. مثلا یه ایرانی ممکنه پیشینش به مصر برگرده. یه نروژی به افریقا. الان با ازمایش دی ان آ نژادا رو در میارن. 

با سلام خیر. بی بی سی یه مستند داره راجع به این موضوع سرچ کنی پیدا میکنی. کلا نژاد برتری وجود نداره. ...

نژاد به چی یا کی میگن

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
چرا؟ جوابی هم واسه سئوال دوم دارید؟

نمیشه گفت یه نژاد از بقیه بالاتره . موقعیت فرهنگی تحصیلی اجتماعی و حتی سیاسی تاثیر بسزایی توی شکلگیری شخصیت فرد داره و اینکه مثلا بگیم همه ی ایرانی ها با هوشن اشتباهه همه افراد جامعه که مثل هم نیستن تا بتونیم بگیم مثلا نژاد آریایی با هوشه. 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2706