2733
2734
عنوان

بهترین داور عصر جدید کیست،

| مشاهده متن کامل بحث + 3862 بازدید | 202 پست

اعصاب ندارنااااااا بعضی هااااااا😄😄😄

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عقده اس دیگه ک همینجور میریزه بیرون... واقعا ادعای همه چیز هم دارن...

😐😐😐😐

ن فقط یدونه شما همه  چیز میدونین یدونه هم عمه من

واقعا نمیدونم جواب خدای خودشونو چی میخان بدن کسایی ک با اسم اسلام و خدا پیغمبر هر کاری میکنن 

فقط بدون اگ ی عقده ای رف دزدی از نداری علتش بی عقده بودن و لارج و لاکچری بودن بعضیاس ...

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
2731
اینا همینایین ک اگه همچین برنامه ای نباشه کلی انتقاد میکنن ک ببین خارجیا  ب جووناشون بها میدن م ...

👍👏👏👏👏👏دقیقا هم اینکه چیزیو به گردن نمیگیرن اگه جامعمون خرابه و... خودشون اون زمان ک رای میدادن باید این روزارو میدیدن الان بگی میگن ما اصن رای ندادیم ک😒😞 درکشون نمیکنم اصلا حتی با خودشونم مشکل دارن

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین
اخ آخ اکانتای نا امن و جیره خورا کم کم دارن  پیدا میشن.

به نظر من یه بودجه ای اختصاص دادن که این اکانتا تو مجازی فقط فعالیت کنن...که تعدادشون زیاد دیده  بشه و به چشم بیان..

تو اینستا هم یهو عین قارچ زیاد شدن....همشونم تابلوعن ..ادای زوج خوشبخت مذهبیه روشن فکرو در میارن

خدایی باخودتون چند چندید؟؟؟ چرا فقط توهین بلدید؟چرا همه چیو به اختلاس ربط میدید؟اگه اوضاع اینه بخاط ...

قربون دهنت

خداییش دیگه دلم نمی‌خواست ریپلایش کنم

من یه چی میگم اون به چی دیگه 

اون موقع که برگه مینداخت معلوم نبود حواسش کجاست

من شیعم،حیدر آقامه  
عه... سلام فکر کردم اینجا نظرسنجیه!  مثل اینکه مهدکودکه اشتباه اومدم ببخشید اودافظ 🙌🙌🙌

ی کلمه از مادر شوهر عروس

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
2740
به نظر من یه بودجه ای اختصاص دادن که این اکانتا تو مجازی فقط فعالیت کنن...که تعدادشون زیاد دیده &nbs ...

واضحا همینطوره. ارتش سایبری. توییترم پر شده اونجا میشه بلاک کرد اینجا نه. بلاک داره اینجا؟

عزیزان چرا از چیزی بدتون میاد نگاه میکنین 

عزیزم از چیزی که آرامش ات رو بهم میزنه دوری کن

دکتر گاملن تخصصی نظر میدن چه در مورد علوم نجوم چه فلسفی وفکری

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
نه تو رو خدا اعصاب داشته باشیم. اقا زاده ها دارن کیف میکنن ما یه کیلو گوشت نمیتونیم بخریم. 

بخدا ماهم مثل شماییم خدا نگذره از اون آقازاده ها و هر کسی ک حق مردم رو میخوره....

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
2706