2733
2739
عنوان

کیا تا پای طلاق رفتن دوباره برگشتن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4779 بازدید | 71 پست

من رفتم ولی شوهرم نزاشت... گفت غلط کردم... 

الان 9 سال میگذره... زیاد خوب نشده فقط من صبور شدم... 

البته صبوری من باعث شده خیلی از رفتارا و لجبازیهاش از بین بره

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
من میخپاستم جدا شم و تصمیمم قطعی بود. شوهرم گریه و زاری کرد و خونواده هم حمایتم نکرد. یه سال خوب شد ...

بچه رو چیکار کردی؟

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هاتو که تا هفت نمیتونه بگیره. بعد نه سالم خودشون تصمیم میگیرن. فقط اگر تصمیمت به جدایی هست مهر ر ...

دستگاه رو از کجا بگیرم .میترسم جدا شم بخاطر بچه هام بخاطر ایندشون 

۱۲ ساله از عقدم میگذره ولی ۹ ساله ازدواج کردیم بچه هام کوچیکن دوتاشون دخترن و شدیدا وابسته به خودمن ...

عزيزم تيكه طلا بچگونه داري ميگي اگه خانم اورده باشه طلا بچهگونه چي ميگه ؟ 

اول از همه ارامش خودتو حفظ كن سن سالي نداري سعي كن زرنگ باشي تاتوشو در بياري به جاي سوگواري كردن واسش 

hair coloris ~ hair keratin 
2731
تحمل.تحمل.تحمل راحت ترین کار برای زن اگه فک میکنی حالت بده ارامبخش بخور

چرا تحمل ؟ مگه استارتر ادم نيست بخواد عشق حال كن لبخند بزنه ؟ چرا فك ميكنيد ما زنها بدبختيم بايد تحمل كنيم مرد هر غلت ميخواد بكنه !!! 

چرا ارمبخش بخوره ميدوني ارام بخش چقدر عوارض داره !! چرا الكي راه كار نشون ميدين به ادمي سر درگمه به جاي كمك كردن بدتر تو چاه فرو ميبرينش عزيزم !!! 

من میخپاستم جدا شم و تصمیمم قطعی بود. شوهرم گریه و زاری کرد و خونواده هم حمایتم نکرد. یه سال خوب شد ...

بله همشون اشك تمساح ميريزن  خدا هيچكي عوض نميشه فقط ممكنه رفتاراي  بدشو تكرار  نكنه منم شوهرم همينه اما اين سري دلم نميسوزه 

عزيزم تيكه طلا بچگونه داري ميگي اگه خانم اورده باشه طلا بچهگونه چي ميگه ؟  اول از همه ارامش خو ...

چجوری در بیارم عقلم به هیچ جا قد نمیده هزار بار از خودم پرسیدم طلای بچگونه چی میخواد تو خونم 

چجوری در بیارم عقلم به هیچ جا قد نمیده هزار بار از خودم پرسیدم طلای بچگونه چی میخواد تو خونم  

منم باشم مشکوک میشم.  اما به این هم فکرکن شاید داری یه درصد اشتباه فکر میکنی

اگه شوهرت اینکاره باشه قطعا بار آخرش نیست و بالاخره خودشو لو میده

هیچوقت ماه پشت ابر نمیمونه

شوهر منم چندسال پیش بهش شک کردم اما همش انکار میکرد.  بالاخره خودشو لو داد

ان شاءالله که چیزی نیست واسه شما

صبر کن فقط.  فقط زمان مشخص میکنه

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
2740
منم باشم مشکوک میشم.  اما به این هم فکرکن شاید داری یه درصد اشتباه فکر میکنی اگه شوهرت اینکاره ...

من تو اینکه کار شوهرمه شکی ندارم از پارسال بهش مشکوکم و دلم اروم نداره فقط بخاطر بچه هام نمیدونم طلاق بگیرم یا نه .مهریمو بذارم اجرا یا نه .نمیدونم چیکار کنم درمونده شدم 

منم باشم مشکوک میشم.  اما به این هم فکرکن شاید داری یه درصد اشتباه فکر میکنی اگه شوهرت اینکاره ...

اخه واسه یه درصد اشتباهم عقلم به جایی قد نمیده چه اشتباهی فقط اگر به خودم بگم طلا خودش پا داشته اومده  خونم میشه اینجوری خودمو گول بزنم وگرنه هیچ جوری نمیشه انکارش کرد مگر اینکه در نبود من کسی اومده خونم 🥺

من تو اینکه کار شوهرمه شکی ندارم از پارسال بهش مشکوکم و دلم اروم نداره فقط بخاطر بچه هام نمیدونم طلا ...

تلفنشو كنترل كن تلگرامشو جاهاي كه ميره مسير يابي كن با برنامه بلاخره يه سوتي در مياد