2733
2734

آیا پشیمون نیستید؟

شوهرشون رفتارش بهتر شده؟

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مردا همه رومخن اگه پولداره بمون

آره وضع مالیش خوبه

فقط خیلی رو مخمه بچه ننه ست خسته شدم از دستش😞

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
من ٢٦ اين برج اولين جلسه هست فعلا پشيمون نيستم اما من بخوام شوهرم باز ادامه ميده از خداشه& ...

منم مثل توام.  هنوز اقدامی نکردیم واسه طلاق. من اومدم خونه بابام گفتم فقط طلاق. اونم خبری ازش نشد. 

نمیدونم چیکار کنم. لای منگنه موندم. 

شوهرم منم کجا مثل من کم توقع و مظلوم پیدا میکنه😔

2738
ببین همهه ی مردا رو مخن همشون خیلی قبل طلاق فکر کن بعد تصمیم‌بگیر

من خیلی احساسی ام.  تا چند ماه پیش وقتی به جدایی فکر میکردم مثل ابر بهار اشک میریختم. اما الان واقعا سفت و سخت شدم. دیگه مثل قبل نیستم.  از خانواده شوهرم بیزارم. دیگه نمیخوام ببینمشون. دلم میخواد از زندگیم حذفشون کنم

من. مهریه مم هنوز تو اجراس. ولی منت کشی‌کرد و‌ به مامان بابامم قول داد کارای قبلیشو تکرار نمیکنه. خدارو شکر خیلی آدم شده. 

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
بله خداروشكر بهتر شده ولي خب بهتر از قبل خودش شده نه كه خوب شده باشه

خداروشکر بهتر شده. ان شاءالله بهترم میشه

منم مثل توام.  هنوز اقدامی نکردیم واسه طلاق. من اومدم خونه بابام گفتم فقط طلاق. اونم خبری ازش ن ...

ما توافقي جدا ميخوايم بشيم اما تو به خونه هستيم چون اينجا غربيم خانوادم تهران هستن 

قهر كردن خونه بابا فايده نداره بايد ميموندي تكليفتو روشن ميكردي بزاري بري خوش ميگذره بهشون منم واسه همين موندم

hair coloris ~ hair keratin 
من. مهریه مم هنوز تو اجراس. ولی منت کشی‌کرد و‌ به مامان بابامم قول داد کارای قبلیشو تکرار نمیکنه. خد ...

قبلا چطور بود؟

ما توافقي جدا ميخوايم بشيم اما تو به خونه هستيم چون اينجا غربيم خانوادم تهران هستن 

منم اگه مجبورم کنه مهریمو میبخشم تا جدا شم. 

البته دایی هام نمیذارن جداشم. میخوان واسطه بشن باهاش حرف بزنن. نمیدونم چی پیش میاد واقعا سردرگمم

اووففف خدا قسمت سگ نکنه این زجرایی که من کشیدم. مشروب میخورد در حدی که از حال میرفت. چندبار انقد مست بود شاشید به خودش. دیوونه بازی. دعوا تو خیابون. خوابیدن وسط خیابون. تصادف تو مستی. غیرتی بازی شدید. تهمت زدن بهم. فحاشی. یه بارم کتکم زد بخاطر اینکه به باباش زنگ‌زده بودم بخاطر مشروب خوردنش

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
2706