2733
2734
عنوان

سقط در ۶ هفتگی

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 59 پست

اسی به حرف یه دکتر اکتفا نکن.تو رو خدا پیش یه دکتر دیگه هم برو.سونو گرافتو عوض کن

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

اره من سقط اولم طبیعی دفع شد بعد از اون خدا یه پسر بهم داد الانم ۵ سالشه الانم ۲ماهه باردار بودم عصری بستری شدم ساعت ۲ از درد شدید بیدار شدم که حتی نمیتونستم کمرمو راست کنم بعد از ۵دقیقه سقط شد دردم آروم شد دعا کن کورتاژی نشم  

یکی بود هنوزم هست خدایا همیشه باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عین من امشب مردمو زنده شدم بهم گفتن عین درد پریودی منم فکر میکردم راحته ولی امشب که ۴ساعت درد کش ...

من یک هفته دارو میخوردم و ورزش و طناب اما تکون نمیخورد تمام یک هفتم درد کشیدم

اخرم یه جا خوندم نوشته بود شب ساقه جعفری تو واژن بزار سقط میشه 

شب گذاشتم فردا صبش شروع شد به سقط شدن 

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2728

منم ۱۱هفته فهمیدم بچم ۸هفته قلبش وایساده خودش دفع شد ولی دو روز بیمارستان بودم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
اسی به حرف یه دکتر اکتفا نکن.تو رو خدا پیش یه دکتر دیگه هم برو.سونو گرافتو عوض کن

عزیزم من ایران نیستم. پزشکم پزشک معروفیه ولی باز می خوام آخر هفته یه سونو برم. ضرر نداره که جنین مرده تا آخر هفته تو رحم بمونه؟!

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد
قرصتون خوراکی بود؟!

قرص چهارتا ، دوتا زیرزبونی  بعد شش ساعت دوتا داخل واژن  ، تا شش ساعت درد نداشتم بعد اینکه دوتا گذاشتم مثل شیاف کم کم دردم شرو شد مث پریود  بود و روی دو تا پاهام نشستم و واژنم خم وسط پاهام رو به پایین گذاشتم تا راحتر خونریزی بکنم توی بدنم چیزی نمونه حتی یه تیکه لخته ، 

اره  من دو تا سقط داشتم دوتاشم طبیعی انداختم  سر دومی خیلی اذیت شدم

الان بچه دارین

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2740
الهی بمیرم برات😢

خدانکنه گلم.ولی ازخدا میخوام هیچوقت تجربه سقط ونشونم نده

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
عزیزم من ایران نیستم. پزشکم پزشک معروفیه ولی باز می خوام آخر هفته یه سونو برم. ضرر نداره که جنین مرد ...

نه ضرری نداره ولی طولش نده اخه بمونه هم خوب نیس باید بیفته حتی لخته هاش 

عزیزم من ایران نیستم. پزشکم پزشک معروفیه ولی باز می خوام آخر هفته یه سونو برم. ضرر نداره که جنین مرد ...

چرا باعث عفونت میشه. هر چه زودتر پیگیری کن

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
منم سه تا سقط داشتم دو تای اول راحت بود یعنی درد بیشتر از پریود نداشتم ولی سر اخری اذیت شدم. نگران ن ...

الان بچه دارین

خدانکنه گلم.ولی ازخدا میخوام هیچوقت تجربه سقط ونشونم نده

انشالله ایندفعه یه کپلی ناناز قسمتت بشه 😍

من یک هفته دارو میخوردم و ورزش و طناب اما تکون نمیخورد تمام یک هفتم درد کشیدم اخرم یه جا خوندم نوشت ...

من جز تخم شوید وچای دارچین ونبات وزعفران دیگه چیزی نخوردم‌همه گفتن طناب بزن تو خونه نمیتونستم چون درد داشتم.

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍