2733
2734
عنوان

سقط در ۶ هفتگی

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 59 پست

دوباره سونوبده شایدرشدشوازسرگرفته باشه یکی ازآشناهای مااینطورشد

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
انشالله ایندفعه یه کپلی ناناز قسمتت بشه 😍

ان شالله.ولی فعلا تو فکر بچه نیستم به اصرار شوهرم اقدام کردن چون دوقلو ۵ساله دارم گفتم ۷ساله بشن بعد ولی چه کنم شوهرم عاشق بچست دوتا براش کمه😐

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله.ولی فعلا تو فکر بچه نیستم به اصرار شوهرم اقدام کردن چون دوقلو ۵ساله دارم گفتم ۷ساله بشن بعد ...

سابقه دوقلویی داشتین

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
ان شالله.ولی فعلا تو فکر بچه نیستم به اصرار شوهرم اقدام کردن چون دوقلو ۵ساله دارم گفتم ۷ساله بشن بعد ...

عزیزم😍😍😍ایشالله خدا حفظشون کنه

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2728
وای عین من امشب مردمو زنده شدم بهم گفتن عین درد پریودی منم فکر میکردم راحته ولی امشب که ۴ساعت درد کش ...

وا منم اولین تجربم بود درد داشتم بدترز پریودی بود  رفتم دسشویی بلند ک شدم دیدم جفتش افتاده شلوارم جیغ زدم یهو بعد برداشتمش ، رفتم خونه رو پاهام مثل سر نماز که مردا میشینن نشستم و بین پاهامو باز کردم زور زدم ساک افتاد و کلی چیز میز دگ ،  من فقط بیشترز درد ترسیدم بااینکه داخل ساک هم باز کردم جنین نبود پوچ بود طفلی 

الان بچه دارین

نه 

اونقدر سر سقط دوم افسرده شدم و حالم بد بود که هر کی منو میدید به بغل دستیش میگفت چرا این اینطوری افسرده شده 

کلا دیگه بچه نمیخواستم اونقدر همه تو این یک سال بهم گفتن دیگه الان این ماه اقدامم

کاش خدا منو هم خوشحال کنه این ماه

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
سابقه دوقلویی داشتین

عمه ام ومادربزرگم .تقریبا نصف فامیل دوقلواوردن 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
عزیزم😍😍😍ایشالله خدا حفظشون کنه

ممنون مهربون 🙏❤

2740

و کلی چای زعفرون و پیادروی و کاچی و چیزای گرم خوردم تا هیچی تو بدنم نمونه حتی اگ درد شدیدم داشتی اصلا قرص نخور چون خونریزیتو متوقف میکنه و باعث نیشه لخته تو بدنت بمونه تحمل کن خونریزی بکنی 

و کلی چای زعفرون و پیادروی و کاچی و چیزای گرم خوردم تا هیچی تو بدنم نمونه حتی اگ درد شدیدم داشتی اصل ...

ممنون عزیزم . خیلی وحشت دارم

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد
من جز تخم شوید وچای دارچین ونبات وزعفران دیگه چیزی نخوردم‌همه گفتن طناب بزن تو خونه نمیتونستم چون در ...

من همه چی خووردم یعنی همه چیااااا

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
نه  اونقدر سر سقط دوم افسرده شدم و حالم بد بود که هر کی منو میدید به بغل دستیش میگفت چرا این ا ...

منم دوهفته پیش سقط کردم خیلی دپرسم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
عمه ام ومادربزرگم .تقریبا نصف فامیل دوقلواوردن 

خوش بحالت

وا منم اولین تجربم بود درد داشتم بدترز پریودی بود  رفتم دسشویی بلند ک شدم دیدم جفتش افتاده شلوا ...

من ازدرد نمیتونستم‌تکون بخورم اخرش مدل زنای که زایمان میکنن خوابیدم اون همه درد کشیدم تااین مدل خوابیدم یه درد گرفت که ازحال رفتم وسقط شد بعدش انگار که هیچ سقطی نداشتم بدنم سبک‌شد ودوست داشتم بخوابم