2726
عنوان

سقط در ۶ هفتگی

633 بازدید | 59 پست

سلام دوستان. من ۸ هفته باردارم و در سونو ی آخری مشخص شد نی نیم ۲ هفته هست رشد نکرده. فردا وقت پزشک دارم. سقط چه طوری هستش؟! ممکنه طبیعی دفع بشه؟! 

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای عین من امشب مردمو زنده شدم بهم گفتن عین درد پریودی منم فکر میکردم راحته ولی امشب که ۴ساعت درد کشیدم تو خونه ودفع شد مرگ رو جلوی چشام دیدم جوری که تو درد بدنم سرد شد وازحال رفتم 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
وای عین من امشب مردمو زنده شدم بهم گفتن عین درد پریودی منم فکر میکردم راحته ولی امشب که ۴ساعت درد کش ...

الهی بمیرم برات😢

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

منم سه تا سقط داشتم دو تای اول راحت بود یعنی درد بیشتر از پریود نداشتم ولی سر اخری اذیت شدم. نگران نباش عزیزم . امیدوارم که ماه بعد دوباره نی نی دار بشی❤. 

البته سقط های من همشون خودبخودی بود 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤

قرص بگیرتوخونه سقط کن بیمارستان اذیت میشی

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706