2737
2739
عنوان

ایندفعه رو بیایید بی زحمت قضاوت کنید بین منو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 59 پست

یاید حرفای همسرتم شنید ولی عزیزم تجربم میگه هیچ جیز صفر و صدی نیست.

اما یه چیزی: ببخشید ها اما حس میکنم همسرت قدر این همه تلاشو نمیدونه یه مدت بزار بار همه جی رو دوش خودش باشه بلکه فهمید چه قدر مایه گذاشتی

رفت و امدم نمیشه کلا انجام نداد و به حای دعوا سردش میکردی ده سال وقت داشتی که سردش کنی و متعادل الان با دعوا واقعا نمیشه و حرمتا از بین میره

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
خب چرا این حرفو زد دعوا رو بگو سر چی بود اون چی گفت شما چی جواب دادی اینارو تعریف کن

سر اینکه مدام پسرشو نهی میکنه از انجام هر کاری بحث ماشین عوض کردن بود که گفت مگه احمقین که میخاین اینکارو کنین منم عصبی شدم گفتم با فکر داریم میکنیم سر هر کاری نهی میکنن و کلا ترسوان و میخان مسرشون وابسته اونا باشه حتی از لحاظ مالی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂

این جماعت همیشه پرتوقع هستن و اعتقاد دارن پسرشون حیف شده و از اینها آدم ساده تری وجود نداره که گول این عروس و خانوادش رو خوردن😂😂😂

اصلا خودتون رو ناراحت نکنین چون ارزشش رو ندارن، آدمهای بی ارزش و بیشعور حرف زیاد میزنن، شما اهمیت ندین، مدتی نسبت به تمام حرفها و مسائل دور و برتون مثل یک انسان کر و لال عمل کنین تا مشکل حل بشه😌

از این به بعد هم فقط به فکر خودتون باشین تا چشمشون درآد😂😂😂 حالا که بچشون حیف شده، پس بذارین شما حیف نشین حداقل😂😂

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
اخه واقعا خانواده همسرم نمیدونم از حسادت یا هر چی سعی به تحقیرم دارن نمیخام بگم من کسی ام ولی واسه خ ...

ه چی اعتماد ب نفس پایین تر تلاش برای نشون دادن اینکه ما بهترم بیشتر... حرص نخور چلوت وم اوردن ک ایثجوری میکنن شما اتفاقا از این حرفاشون انرژی بگیر ک چقدر مهم و بزرگی ک میخوان اینجوری ازت اعتماد ب نفس بگیرن

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
2728
حق با شماست اما متاسفانه ده سال پیش باید برخورد میکردی پرروشون کردی الان دیر شده و فک میکنن از اول & ...

نصف نصف به خدا هنو دارم قسطو قرض میدم تا ناه نه بارداری سر کارم موندم چون قسط داشتم بعد مادر شوهرم میگه بچه من سختش شده به خدا زور داره

عزیزم به نظرم این ده سال که محل نزاشتی و سکوت کردی تا اخرشم همین جوری برو جلو...اخرش این تویی که زندگیتو جلو بردی و پیشرفت کردی.....اونا از روی حسودی.دلسوزی حس خانواده شوهر بودن اینو میگن...متاسفانه تمام مادر های ما و تمام ماها با لین مشکلات دست و پنجه نرم کردن...حالا که این مشکلات بیخیال نمیشه ما بیخیال بشیم. 

همین دیگه میگه بایددد بریم سه شب در هفته منم واقعا بعد ده سال یهو کم اوردم

خب اگ میبینی نری میره تو مخت برو ولی زود برگرد یا اونجا زیاد توجه نکن ب حرفاشون سر خودتو با بچت گرم کن

2740

عزیزم وقتی لقمه بزرگ تر از دهنت برداری مجبوری خوردش کنی تا کوچک بشه و اندازه دهنت بشه پس اونا هم به همین علت دارند کوچیکت میکنند. پس ناراحت نشو و بدون چقدر بزرگ شدی که دارند میسوزند. حق داری باهاشون قطع ارتباط کنی ولی حق نداری بگی شوهرت نره چون هرچی باشند پدرو مادرشند و باید بره و سر بزنه. اگه فکر میکنی تنها بره و بخواد بچه راهم ببره اذیت نمیشی نرو ولی اگه پرش میکنند و نمیتونی بچت و شوهرتو تنها بفرستی باهاش برو ولی سروسنگین که بفهمند دیگه باهاشون قاطی نمیشی و دیگه تحویلشون نمیگیری و ادم سابق نیستی. 

رفت آمدتو کم کن بعدشم بهشون بگو اگه خیلی نگران پسرشه میتونه پسش بگیره . همسر منم بین من و خانوادش ، ...

اینجور مردا دقیقا چه هدفی تو زندگیشون دارن؟! اصلا چرا ازدواج میکنن؟! اصلا مفهوم استقلال میدونن چیه؟!!!! بخدا ما که زن هستیم خیلی از مردها مستقل تریم

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
نصف نصف به خدا هنو دارم قسطو قرض میدم تا ناه نه بارداری سر کارم موندم چون قسط داشتم بعد مادر شوهرم م ...

ببین از این به بعد هر چی میخری به اسم خودت راستی کمی روابطتو درست کن و اگا میشه راضیش کن به اسمت بزنه... و تمام خرجهارو بزار خودش بده دیگه پرروش نکن... 

الانم زیاد شورش نکن کلا قطع رابطه در حد نرمال اما ۳ شب در هفته هم زیاده 

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
عزیزم وقتی لقمه بزرگ تر از دهنت برداری مجبوری خوردش کنی تا کوچک بشه و اندازه دهنت بشه پس اونا هم به ...

به خدا میگم برو حتی هر شب بچرم میتونی ببر ولی من دیگه نمیکشم زندگیو زهر مارم کرده امروز تو اداره در اتاقمو بستم یه ساعت زار زدم واقعا کم اوردم

2706