2733
2739

بلاخره منم ازین تاپیکا زدم بگذریم منو شوهرم ده ساله ازدواج کردیم و یه دختر ناز هفت ماهه دارم من شاغلم وشخصیت بسیار مستقل درامدم بد نیست البته کارمندم همسرم در زمان ازدواج شغل ازاد داشت و ازون جایی که بسیار وابسته و بی دست و پاس نتونست کار کنه و من بعده مدتی براش تو محل کار خودم یه قسمت دیگه کار پیدا کردم و تقریبا شدیم همکار مشکل اینجاس که هنسرم بسیار وابسته خانوادشه تو خونه خریدن ماشین خریدن و کلا هرررر کاری باید اونا باشن و نظر بدن مادر همسرم بهش بیش از حد وابستس به طوریکه مدام میگه کاش ازدواج نمیکردی و کاش بودی و ازین حرفا من اولا حساسیت به خرج دادم ولی بعدش بد خدوم کنار اومدم و خودمو کردم تو پوست خر ده سال طعنه و کنایه شنیدم دم نزدم رفت امد کردن مهمونی دادم مسافرت رفتم باهاشون ازین طرف زندگیمو جم وجور کردم خونه و ماشین و به نحو احسن کردم  زمین خریدم و کلا با تلاش سعی تو پیشرفت داشتم اماااااااااا اخیرا مادر همسرم بلاخره موفق شد با کنایه های نیش دار و ازار دهندش عصبیم کنه و منم خیلی محترمانه جواب یه کنایشو دادم و این د شروع ماجرا به طوریکه الان دو ماهه خونم جنگه و یه چشم خونه یه چشم اشک گفتم دیگه رفت اند نمیکنم و همسرم سر همین قضیه خونمو کرده تو شیشه مار شوهرم بهم بعده ده سال که زندگی پسرشو ساختم میگه بچم از بین رفت تو زندگی با تو و من واقعا شکستم ازبن قضیه چون کسی که این وسط پای هنه چی وایساد من بودن و سنگ زیرین اسیا بار زندگی واقعا به دوشم بوده حالا به نظرتون حق با من هست که واقعا دیگه نخام اونارو ببینم و نرم خونشون البته بسیار بهم حرف زدن و تازه کلی متوقع و پرووو

کاملا حق باشماست

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا این حرفو زد

دعوا رو بگو سر چی بود

اون چی گفت

شما چی جواب دادی

اینارو تعریف کن

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2728

حق با شماست اما متاسفانه ده سال پیش باید برخورد میکردی پرروشون کردی الان دیر شده و فک میکنن از اول  عالی بودن و تو الان... همسرتم پررو شده و زحمتهای تو یادش رفته... چیزهایی که خریدی به اسم خودته؟

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
2740
کاملا حق باشماست

اخه واقعا خانواده همسرم نمیدونم از حسادت یا هر چی سعی به تحقیرم دارن نمیخام بگم من کسی ام ولی واسه خودم شخصیت اجتماعی دارم تو خانوادم روم حساب میکنن بعد اینا هی میخان منو بکشن پایین و بگن تو سطح ما نیستی در صورتیکه پدر مادر هر دومون کارمند بودن و برتری ندارن 

توقع دارن بری؟

بیخیال بابا خودتو اذیت نکن ارزش ندارن این ادما من ک هر دفعه میرم یچی میگن یه ما ننیرم خودشون زنگ میزنن ک دلشون تنگ شده برا بچه ی سر میرم سر سنگین دیگه حواسشون جمعه ک به من گیر ندن

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

قضاوت ک خب کار ما  نیست گلم

اما میدونی یه ادماییی عوض بشو نیستن...

من میگم ده سال خوش و خرمزندگی کردی بقیه اش رو هم همونجوذی برو... وقتی جفتشون به هم وابسته ان نمیشه جداشون کرد... سن مادرش هم بالاس و عوضبشو نیست افکارش...اعصاب خودت رو خورد نکن گلم .... بزار هرچی میخواد بگه... البته سخته ها حق میدمممم اما به جنگ کردن و خون ادم تو شیشه شدن نمی ارره...

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

رفت آمدتو کم کن بعدشم بهشون بگو اگه خیلی نگران پسرشه میتونه پسش بگیره . همسر منم بین من و خانوادش ، خانوادشو انتخاب کرد الانم با یه دختر 8 ماهه خونه بابام هستم البته جدا نشدم . بهش گفتم خونه جدا میخوام منو گذاشت کنار . واقعا از زندگی با مادرش و خواهرشو بچهاش خسته شدم.

2706