1265
1292
عنوان

سقط جنین یکماهه

175 بازدید | 22 پست

خانمها آیا کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟من ناخواسته باردار شدم وشرایط زندگیم هم خیلی داغونه میترسم این بچه راهم بدنیا بیارم وداغون بشه نمیخام بیاد وسط یه زندگیه بی سر وته خواهش میکنم کمکم کنید شوهرم هم یه آدم بیکار وبددل وبدبینه 

اینجا کسی کمکت نمیکنه فقط زخم زبون میشنوی برو‌دکتر

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻   mbc.fair (https://instagram.com/mbc.fair?igshid=1qekdt1g2zftv)@

1291

قرص هست امپولم هست دکتر بری بهت میده 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم

زعفرون بخور بپر بپر کن طناب بزن . چیز سنگین هل بده. ولی خب ممکنه ب کودتاژ برسی. قطعا وضعیتت از من بدتر نیس من زمانی ک فهمیدم خیانت کرده فهمیدم باردارم البته منم اینکارا رو کردم ولی سقط نشد

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
باورت میشه من مامایی میخونم واز الان دارم خودمو برا عرصه اماده میکنم که مطب بزنم ولی واقعا ضعیفم درب ...

الکی نیست. گرچه می تونست دقت کنه و مانع بارداری بشه، ولی به دنیا آوردن بچه ای که شرایط درستی براش فراهم نشده هم کاملا اشتباهه.

1281
زعفرون بخور بپر بپر کن طناب بزن . چیز سنگین هل بده. ولی خب ممکنه ب کودتاژ برسی. قطعا وضعیتت از من بد ...

امضات خیلی قشنگه

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب تودلیم باش سپردمش به خودت🙏
امضات خیلی قشنگه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
1308
زعفرون بخور بپر بپر کن طناب بزن . چیز سنگین هل بده. ولی خب ممکنه ب کودتاژ برسی. قطعا وضعیتت از من بد ...

این کارارو نباید انجام بده چون دچار افتادگی رحم نیشه باید بره دکتر بهش قرص بده ۱ ماهگی راحت سقط میشه من توی هفته ۶ با دارو سقط کردم دکتر بهم گفت این کارارو انجام ندم گفتش بعدا افتادگی رحم میگیری 

😔😔کاش خدا به من نینی میداد.

ای خداااا بزرگیت رو شکر.ببین به کسایی بچه میدی که دوست ندارن اونوقت من بخاطر بیبی چک مثبت سرویس چوبش رو انتخاب کردم و پستونک و شیشه شیر خریدم😔😔😔😔

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂

ن واسه سقط پیش پزشک برو ن مطرح کن،راه کارهای هم ک بهتون اینجا دادن عمل نکن خطرناکه هرکی اینجا واسه خودش دکتر شده،دختر خوب اول برو ببین چند هفته هستی خارج از رحم نباشه قلبش تشکیل شده،من دوماهه بودم دکترا گفتند باید سقط کنی جونت درخطره نکردم تا پای جونم فعلا رفتم،خانمی دیگ جونت درخطرنیست ک،تصمیم عاقلانه بگیر.

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
1280