2737
2739
عنوان

جنین تو پارک سمّیه رشت+ دل نداری نیا نیا نیا نیا نیااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ميان زار ميزنن كاربرا بهتر به دنيا نيومدن با اون ننه باباي داغون كه حداقل زحمت خاك كردنشونم نك ...

احتمالا زنده بودن

همونجا زاییده انداخته اونجا بچه ها از سرما و بوی گند مردن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2728
2740
یعنی سقط کردن؟؟یا چی.

فکرکنم زاییده یا چی

چون سالمن ظاهرا

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

وای خدا لعنتشون کنه. یا باردار نشو یا وقتی به این بزرگی شدن بزا ببر بفروش به یکی که نداره بذار سر راه ولی نکششون!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
احتمالا زنده بودن همونجا زاییده انداخته اونجا بچه ها از سرما و بوی گند مردن

ای وای😢😢😢چطور دلشون میاددد...حداقل میپیچیدن ب ی پارچه میزاشتن در بهزیستی‌..

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

بعد من خاك برسر ميرم برا بچه اي كه ٥ ساله جونمو براش گذاشتمو خدا بهم نميده كلي لباس خريدم تو كمد گذاشتم فقط به عشق اينكه روزي بتونم تن بچم كنم😢😢😢خدايا وقته اذانه كفر بگم يا نگم كفر نيست حقيقته😢😢😢😢😢😢

خداياشكرت....❤️ 
یجا دیگه نوشته یکیشون پسر بوده

حالا پاریس من برای خواهرانگیشون رفتم تو حس حسمو حراب نکن

2706