2733
2734
عنوان

مادرشوهرتون بیاد شب بمونه خونتون چه حسی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 82 پست
واقعا گاهی ادم راحتی میخواد به شخصه ترجیح میدم همسرم شب کاری داره و نیستش تنها باشم و کارای خودم رو ...

منم با شما موافقم ، بعدشم هیچ وقت مادر خود ادم مس مادر شوهر نیست ، من مادرم خودش پا میشه صبحانه میخوره حتی ناهارم میذازه، بابام باشه حتی خرید هم میره،  اما مادر شوهرم که یا باید ازش پذیرایی کنم یا هی ایراد میگیره ازم

منم تقریبا نزدیکم چند شب پیش تو شب کاری همسرم دزد اومد مادرشوهر بعدش یه زنگم نزد بعد همسرم پریروز گل ...

همشون آشغالن یا نمیان یا اگر هم بیان واسه فضولی میان تازه مادرشوهر من همیشه هم طلبکاره

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اینجوری دلخوری درست کردی اونم مثل مادرخودت.دو روز میومدم میرفت دیگه

عزیزم این چند هفته اومده همش منم کلی احترامشونو گرفتم اما دیگه خسته شدم باید همش به اون برسم نکنه ایرادی بگیره بعدشم باید من 6 ماه این روال ادامه بدم 

منم با شما موافقم ، بعدشم هیچ وقت مادر خود ادم مس مادر شوهر نیست ، من مادرم خودش پا میشه صبحانه میخو ...

دقیقا وقتی میاد باید ادم سم و بک بشینه به شخصه روم نمیشه جلوش دراز بکشم یا حتی پام رو دراز کنم . البته بنده خدا تا حالا هم نیومده

2731
عزیزم این چند هفته اومده همش منم کلی احترامشونو گرفتم اما دیگه خسته شدم باید همش به اون برسم نکنه ای ...

خب مگه نمیگی دوشب میخواست بیاد دیگه 6 ماه چیه؟

خب اونم مثل مادرخودت.مگه مادرت میاد بهش نمیرسی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
حالا اخرش چی شد شوهرت زنگ‌زد مادرش گفت چی؟

نمیدونم شوهرم گفت زنگ زدم گفتم وای بحالتون پا بزارین تو خونه من بزار مث سگ بتوپه کاریش نداشته باشین میگفت تو لیاقت نداری منم گفتم نمیخوام کاریم داشته باشن دستتون درد نکنه

خب مگه نمیگی دوشب میخواست بیاد دیگه 6 ماه چیه؟ خب اونم مثل مادرخودت.مگه مادرت میاد بهش نمیرسی؟

آخه عزیزم هر هفته میاد سه شب میمونه منظورم این 6 ماه که شوهرم نیس هر هفته میخواد بیاد بمونه

عزیزم این چند هفته اومده همش منم کلی احترامشونو گرفتم اما دیگه خسته شدم باید همش به اون برسم نکنه ای ...

من درکت میکنم عزیزم

مادرشوهر من الان ۶ ساله که شوهرش فوت شده هفته ای دو سه شب پا میشه میاد خونه ما میخوابه، مایه عذاب شده برا من و دلیل بیشتر اختلافاتمونه.

منم نمبدونم چجوری از شرش راحت بشم

2738
دقیقا وقتی میاد باید ادم سم و بک بشینه به شخصه روم نمیشه جلوش دراز بکشم یا حتی پام رو دراز کنم . الب ...

من تا میخوابم میگ وای چقد میخوابی، خوردنی میارم میگ چقد میخورید، یا هی میگ حوصله ام سر رفته

آخه عزیزم هر هفته میاد سه شب میمونه منظورم این 6 ماه که شوهرم نیس هر هفته میخواد بیاد بمونه

ولی قبول داری میتونستی بجای دعوا با سیاست ی کاری کنی نیاد.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

شوهرتون نباید به مادرشون میگفتن،ولی من باشم از اومدنشون ناراحت نمیشم.

راستش من از وقتی پسرم بدنیا اومده خیلی عروس گلی شدم،اخه خودمم مادرشوهر میشم😍 خودمو میذارم جای خانواده ی شوهر و باهاشون مدارا میکنم

عزیزم چرا همسرت خونه نمیگیره شما رونمیبره اونحا 

اخه شیش ماه خیلیه 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
بگو دوستم میاد خونمون یا خواهرم اینجاست یادخترخالم یه چیزی بگو بعد اگر گفت خوب منم میام بگو ما مغذب ...

آخه اونجوری بگه میگه پس نمیخواد تنها باشه  دوستاش و فامیلاش باشن عیب نداره میخواد من نباشم

میاد اینجا همش رو اعصابمه کارایی میکنه که پدرشورهم ازش بیزاره از رو خیلی محبت میکنه ولی با عمل آدمو ...

پس اگه اینطوریه   وقتی میاد   هی تلویزیون  ببین تا نصفه شب  سر صدا کن     یا بهانه بگیر بگو.میخام  برم خونه  مامانم   یا خواهرم.   منم  شوهرم  شبکا یش شروع شد  مادر شوهرم   گفت شبا بیام  پیشت  خیلی با زبان خوش گفتم نه مامام  بحث یه شب دو شب نیست      اخه   هم شما بدخواب میشی  هم ایثکه  من تا دیروقت   بیدارم کارامو میکنم    تلویزیزون   میبینم    شما نمیتونی راحت بخوابی   حتی    یک شب هم نیومد    البته   من  با مادرشوهرم اینا   تو یه حیاتم

خب مگه نمیگی دوشب میخواست بیاد دیگه 6 ماه چیه؟ خب اونم مثل مادرخودت.مگه مادرت میاد بهش نمیرسی؟

عزیز من چرا خودتون رو به اون راه میزنید؟ هیچکس با مادرشوهر مثل مادر خودش راحت نیست. همش معذبی، تو هر چی نظر بده تو رودروایسی گیر میکنی. باید مثل میزبان هی پذیرایی کنی، تو پوششت، تو استراحتت محدودی

اصلا وقتی این خانوم نخواسته ایشون واسه چی بی دعوت هی پا میشه میاد؟ تنها هم باشه خانواده خودش هستن. حالا یه بار تعارف کن وقتی میگه نیاز نیست نیا دیگه

2706