2726

و چیکار میکنید دیگه نیاد آخه مادرشوهر من نه پیره نه تنهاست بخدا دیونم کرده شوهرم رفته دوره 3 ماه نیست هر هفتم رفت و آمد میکنه مادرشوهرم شبش که شوهرم میره میاد خونمون میگه میدونم دلتنگی اومدم پیشتون احساس تنهایی نکنید😐امشبم میخواد بیاد دوباره 2 شب بمونه منم به شوهرم گفتم کلی دعوامون شد و آخرشم فک کنم زنگ زده به مامانش که اره نرجس اینجوری گفته چیکار کنم بنطرتون زشت نبود؟ 

😬😬😬😬😬

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وقتی سختته که بیاد نه زشت نبود 

ولی خوب بهتر بود با زبان خوش میگفتی نمیزاشتی به اینجا کشیده بشه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

دیوونه میشم , مادرشوهر من خیلی از اینکارا میکرد ولی الان پاش بریده شد شبا نمیمونه

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     
2706