2737
2739
عنوان

خواهرشوهر،زن داداش

550 بازدید | 21 پست

من خودم خواهرشوهرم

زن داداشمو از رنیا هم بیشتر دوست دارم 

خودم دوتا خواهرشوهر دارم یه روز این باید میکنه یه روز اون 

ولی خودم به عنوان یه خواهرشوهر میمیرم واسه زن داداشم، مامانمم خیلی خیلی هوای عروسمون و داره و بابامم که نگم دیگه 

انقدر قربون صدقه ش میرم، زنگ میزنه من زنگ میزنم یکسره قربون صدقه ش میرم، بچه هامم همینطورن  یه خانوم دایی میگن ده تا خانوم دایی میریزه از دهنشون، دیشب زنگ زده بهم ، دخترم میگه عزیزم کی میای  ? دلم واست تنگ شده خانوم دایی خوشگلم

خود زن داداشمم ماهه مــــــاه

ولی خب بچه هامم منو دیدن یادگرفتن ، حالا بچه های خواهرشوهرم یه زن دایی به زور از دهنشون درمیاد .انقدر که مامانشون از ما عروسا بدش میاد 

وقتی میاد خونه مامانم اگر من باشم نمیذارم حتی سفره جمع کنه، نمیذارم دست به سیاه و سفید بزنه 

ولی خونه مادرشوهرم خواهرشوهرامم باشن من همه ی کارها رو انجام میدن عقیدشون اینه تا عروس هست دختر نباید بلند شه حتی خواهرشوهرم نمیذاره دخترشم دست بزنه وقتی ما جاری ها هستیم.اون جاریم زرنگه، نهایتا یه سفره تمیز کنه ولی من همه کارها رو میکنم، عیبی هم نداره، مثل خونه مامانم ولی اینکه تازه قیافه هم میگیرن بعدش واسم سخته

چون خودمم خواهرشوهرم اصلا واسم قابل درک نیست این رفتارهای بین خواهرشوهر و عروس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما باشعوری کاش همه مثل شما بودن، ولی نذار اون طرفم ازت سواستفاده کنن

دیگه میگم مادرشوهرمم مادره ، وقتی دختراش طرز فکرشون اینه، درست نیست منم راه خودمو برم ، فوقش دوماهی یکبار شام یا نهار پایینیم چیزی کم نمیشه ازم بشورم و تمیز کنم 

ولی تو خونه تکونی و اینا نمیرم کمک که پررو نشن

2740

عزیزم هرکس بارفتاراش شعورشو نشون میده همه دریه سطح نیستن.به رفتارتون باعروستون ادامه بدین تاهمیشه باهم خوب باشین اما باخواهرشوهرات مثل خودشون سنگین باش به بچهاتم بگو به خواهرشوهرات یه عمه خشک وخالی بگن دلت خنک شه😀

منم یه خاهرشوهرمجرددارم وقتی جامادرشه لنگ بالای لنگ میکنه وقتی مااونجاییم.منم سعی میکنم کمترکارکنم.قبلا زیادکارمیکردم.جاری کوچیکه خیلی زرنگه همش میخادیکی کنارش باشه موقع ظرف شستن.کلامتوجه زرنگیاش شدم.یه شب دعوت بودیم خونه مادرشوهراوناهم بودت عقده خانم.بعدمن رفتم سفره پاک کردم نرفتم سراغ ظرفا.فرداظهرهم مادره دعوت کرد داشتیم ظرفارو جم میکردیم دیدم سریعا رفته پارچه برداره سفره رو پاک کنه😂😂😂😂منم رفتم پای سینک.دیدم شوهرش صدازد ظرفارو نشوربیایه لحظه کارت دارم.منم شوهرموصدازدم گفتم بیابامن بشور.اخرسرواس قابلمه هااومدگفت وایستااب بکشم گفتم بیاابکش خخخخخخ.فکرکردالان میگم نه توبروبشین تموم شدخخخخخخ

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

من یه چیزی عذابم میده یکم

من خودم کاری به کار زنداداشام ندارم هر چیز جدیدی بخرن جتما تعریف می کنم اکه قشنگ باشه

خونه خودم بیان از پذیرایی کم نمیذارم خودشونم بعد میرن تعریف می کنن تولداشون حتما زنگ می زنم و تولد میگیریم خونشون بربم کمکم می کنم جایی سرک نمی کشم اسلا نمی دونم چی دارن چی ندارن

اما تمام این موارد در مورد خودم و خواهرشوهرم برعکسه!

خواهر شوهرم همش جلو شوهرم میگه من عاشق زنتم

اما در عمل اصلا هیچ روی خوش و صمیمیتی نداره و بیستر با جاری خودش جفت و جوره ولی همش پیش شوهر من تظاهر مز کنه تا جایز که یه بار صدای شوهرمو دراورد چون همه ی محبت و صمیمیتش با کسای دیگه است

من اما خیلی بهش می رسم هروقت برم سهرسون حتما جیزی میگیرم براش چون خودم دلم می خواد

اون هروقت میاد خونه ز ما انگار بمب هسته ای میزنن وسط خونه ی ما هما جی داغون و بهم ریخته میشه تقریبا اصلا کمکی نمی کنه و خودشو با گوشی مشغول می کنه

مادرسوهرم اوائل هوامو دلشت اما خواهرشوهرم چندبار دیدم اعتراض کرد اونم دیگه با من کاری نداره

اللته خیلی فضول هستن از یه طرف خوبه که زیاد صمبمی نشن اما فضولی هم می کنن اصلا یه وضعی 

منم یه خاهرشوهرمجرددارم وقتی جامادرشه لنگ بالای لنگ میکنه وقتی مااونجاییم.منم سعی میکنم کمترکارکنم.ق ...

اون شب مادرشوهرم گفته بیاظرفارو بشور گفته بهمون کارگری ک صبح میادزنگ بزن.مثلا مخاست بامن مادره دردودل کنه.دلمم پره ازش.گفتم هنوززود.ظرفایی ک خودش غذاخورده رو کارگربیاد.گفتم حتمادخترت کناردستش نبوده اخه اون بایکی باشه کنارش.خاستم بگم حقته.میگه بشقاب شوهرشو شست تموم.خودم شروع کردم ب شستن

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2706